Paskalya, Bitcoin Fiyat Artışını Tetikleyecek mi?

Bitcoin 30 Bin Dolara Ulaşabilir Mi?
Bitcoin 30 Bin Dolara Ulaşabilir Mi?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Paskalya, Haftalar Süren İstikrarın Ardından Bitcoin Fiyat Artışını Tetikleyecek mi?

Paskalya, haftalar süren istikrarın ardından Bitcoin fiyat artışını tetikleyecek mi?
Paskalya, Bitcoin Fiyat Artışını Tetikleyecek mi?

Birkaç haftalık istikrarın ardından, Bitcoin’in ( BTC ) fiyatı , amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının birkaç yılda bir Paskalya hafta sonlarında gösterdiği tarihsel grafik modellerini gözlemledikten sonra önemli bir artış eğilimi bekleyebilir .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Tesadüf eseri, BTC haftalardır sabit kaldı ve 25.000 Dolar’da güçlü bir destek kaydetti ve bu seviyeyi tutmayı başarırsa, 35.000 Dolar’ın üzerinde bir kırılma mümkün, ancak Twitter gönderisine göre yeniden test ve sıçrama “ayrıca ideal olacaktır” kripto para birimi ve finans analisti CryptoYoddha tarafından 7 Nisan’da paylaşıldı .

Bitcoin fiyat eylem analizi. Kaynak: CryptoYoddha
Bitcoin fiyat eylem analizi. Kaynak: CryptoYoddha

Bunun da ötesinde, CryptoYoddha’nın grafik analizine göre BTC, Mayıs veya Haziran’da kısa bir süre için 48.000 $ seviyesine ulaşabilir ve 2023’ün sonlarında 25.000 $’a düzeltme yapabilir ve Nisan 2024’te tekrar önceki kritik seviyenin üzerine çıkarak 90.000 $’a yükselebilir.

Paskalya Boğası mı?

Ayrıca, ilk kriptonun her üç veya dört yılda bir ağır bir ayı piyasasından toparlanma modeli izlediği ve başka bir takma adlı kripto piyasası tarafından gözlemlendiği gibi, Paskalya’nın tipik olarak sonraki haftalarda bir yükseliş koşusu için bir başlangıç ​​noktası olduğu belirtilmelidir. Analist, Stockmoney Lizards, 7 Nisan’da.

Bitcoin tarihsel kalıpları. Kaynak: Borsa Kertenkeleleri
Bitcoin tarihsel kalıpları. Kaynak: Borsa Kertenkeleleri

Nitekim bu tür davranışlar, BTC’nin %225,33 yükseldiği 2012 Paskalya’sını takip eden haftalarda, %94,83 arttığı 2016’da ve analist beklentisiyle kripto sektörü temsilcisinin fiyatının %167,88 arttığı 2019’da gerçekleşti. BTC, Mayıs sonunda 40.000 dolara doğru hareket edecek.

Bitcoin Fiyat Analizi

Mevcut durumda, BTC şu anda 27.945 dolardan el değiştiriyor. 7 Nisan’da alınan en son verilere göre, fiyatı günlük %0,03’lük bir artışı, ancak geçen hafta boyunca %0,34’lük küçük bir düşüşü ve aylık grafikte %25,78’lik bir büyümeyi temsil ediyor.

Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu arada Bitcoin, yıl başından bu yana geleneksel varlıklara karşı güç gösteriyor ve Finbold’un Nisan ayında bildirdiği gibi, 2023’ün ilk çeyreğinde beş büyük hisse senedi endeksinin ortalamasına kıyasla %170,32 daha yüksek bir yatırım getirisi (ROI) kaydetti.

 

 

Paskalya, Bitcoin Fiyat Artışını Tetikleyecek mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!