Para Olmadan Kripto Para Yatırımı Yapmak? Nasıl ?

Son Dakika: Açıklandı! Bitcoin ve Altcoinlere Kurumsal Talep Ne Durumda?
Son Dakika: Açıklandı! Bitcoin ve Altcoinlere Kurumsal Talep Ne Durumda?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Para Olmadan Kripto Paralara Nasıl Yatırım Yapılır?

Para Olmadan Kripto Paralara Nasıl Yatırım Yapılır?
Para Olmadan Kripto Paralara Nasıl Yatırım Yapılır?

Kripto para birimlerine yatırım yapmanın en basit yolu, itibari para kullanarak varlık satın almaktır. Kullanıcılar bir borsada hesap oluşturabilir ve istedikleri madeni para ve jetonları satın alabilirler. Bununla birlikte, insanların hiç para harcamadan, sadece biraz zaman harcamadan kripto para birimlerine girmelerinin bazı yolları vardır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Kullanıcılar madeni para ve jeton kazanabilir ve bunları merkezi veya merkezi olmayan cüzdanlarda takas edebilir, satabilir veya tutabilir. Kullanıcılar, herhangi bir para harcamadan merkezi olmayan uygulamaları ve merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarını kullanarak bunu yapabilir.

Para olmadan kripto para birimlerine nasıl yatırım yapılır?

1.Web3 Tarayıcıları :

Cüzdanları indirmek ve on-chain işlemleri yapmak sıkıcı bir süreç olabilir. Bunun yerine, kullanıcılar teknoloji ile etkileşime girmeyi ve kripto para birimi ödülleri sunan farklı firmalarla deney yapmayı seçebilirler.

Brave tarayıcı, kullanıcıların Temel Dikkat Jetonları (BAT) kazanabilecekleri alternatif bir arama platformudur. Tüketicilere daha merkezi olmayan bir arama deneyimi sunmak için Brave, arama motoru gönderilerine sponsorluk yapmaz ve kullanıcılar, reklamverenlerin web sitelerine katılımlarından para kazanır.

Şu anda, Brave’in reklam parasının %70’i kullanıcılar arasında paylaştırılıyor ve bazı kullanıcılar kazandıkları BAT jetonlarını merkezi borsalarda veya MetaMask gibi Web3 cüzdanları aracılığıyla satmayı seçiyor.

2. Sosyal medya içeriği ve NFT’ler :

Yatırımcılar , çeşitli ücretsiz araçlar kullanarak başarılı NFT (non-fungible token) yatırımcılarının cüzdan adreslerini inceleyebilir . Ayrıca, ücretsiz NFT basımı ve beyaz listeye alma fırsatlarını da arayabilirler. Ayrıca, ücretsiz para basma yönteminden yararlanan bazı kişiler, taban fiyatı 10 ETH’ye (mevcut oranlarla yaklaşık 16.490 $) ulaşan NFT’ler üretti.

Lansmandan sonra sürdürülebilir büyüme elde etmek için yeni blok zincirleri ve protokollerin kapsamlı testlerden geçmesi ve bir kullanıcı tabanı oluşturması gerekir. Sosyal aktiviteye dayalı airdrop’lar, yeni blok zincirlerini kullanmak için teknik uzmanlığa sahip olmayan tüketiciler için kripto para kazanmanın daha basit bir yolu olabilir. Kullanıcıların sosyal airdrop’ları alabilmeleri için sosyal medyadaki belirli hesapları takip etmeleri, beğenmeleri ve paylaşmaları gerekebilir. Ancak, sosyal airdrop’ları almak için kullanıcıların muhtemelen MetaMask gibi merkezi olmayan bir cüzdan kullanması gerekecektir .

3. Hata ödülleri ve beta testleri:

Çok sayıda kripto ve DeFi girişimi, pazarlama, hata bulma, beta testi ve içerik geliştirme çalışmaları için token ayırdı. Marka tasarımları, pazarlama malzemeleri, müzik ve diğer içeriklerin incelenmesi, değerlendirilmesi ve üretilmesi kullanıcılar için jeton kazanabilir. Başlamak için mükemmel bir yöntem, kişinin yeteneklerini kripto para birimi projelerine katkıda bulunmaktır.

Popüler inanışın aksine, blok zincirleri ve kripto para birimleri ile etkileşim kurmak için itibari para ve bir banka hesabı gerekli değildir. Hevesli kripto para birimi yatırımcıları, çok az çalışmayla ve zamanları dışında hiçbir başlangıç ​​yatırımı olmadan token ve NFT kazanabilirler.

Para Olmadan Kripto Paralara Nasıl Yatırım Yapılır?Para Olmadan Kripto Paralara Nasıl Yatırım Yapılır?

Para Olmadan Kripto Para Yatırımı Yapmak? Nasıl ?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!