Oyun Tokenları GTA 6 Fragman Yayınına Tepki Verdi

Oyun Tokenları GTA 6 Fragman Yayınına Tepki Verdi
Oyun Tokenları GTA 6 Fragman Yayınına Tepki Verdi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyun Tokenları GTA 6 Fragman Yayınına Tepki Verdi

GTA 6’nın uzun zamandır beklenen gelişinin artık yakın olduğu, oyunun fragmanının dün resmi olarak yayınlanmasından da anlaşılıyor. Şaşırtıcı bir şekilde, açılış, muhtemelen Pazartesi günkü bir sızıntının etkisiyle, başlangıçta planlanan tarihten bir gün önce gerçekleşti.

GTA 5’in onuncu yıl dönümünü kutlayan Rockstar Games, GTA serisinin yaklaşan oyunu için heyecanı ateşledi. Grand Theft Auto 5’in olağanüstü başarısı, 190 milyondan fazla kopya satışıyla ikinci en yüksek hasılat yapan video oyunu serisi olmasıyla birlikte hayranlar bir sonraki bölümdeki güncellemeleri sabırsızlıkla bekliyor.

Tahminler, oyunun 2025 mali yılına kadar 8 milyar dolar gelir elde etme yolunda ilerlediğini gösteriyor ve bu da heyecanla beklenen bu lansmana bağlı önemli mali beklentilerin altını çiziyor.

GTA 6’ya kripto öğesinin potansiyel olarak dahil edilebileceğine dair spekülasyonlar ortalıkta dolaşıyor. Onaylamak için henüz çok erken olsa da, bu inanç giderek artıyor. GTA 6’nın oyun jetonlarını olumlu yönde etkileyebileceğini. Artık fragman yayınlandığına göre oyun tokenlarının bu açıklamaya verdiği tepkileri inceleyelim.

En iyi oyun tokenları GTA 6 fragmanının çıkışına tepki gösterdi

CoinMarketCap‘den alınan verilere göre, Internet Computer (ICP), Immutable (IMX), Render (RNDR), Sandbox (SAND), Axie Infinity (AXS), Decentraland (MANA) ve GALA, farklı şekillerde de olsa fragmanın yayınlanmasına yanıt verdi.

IMX, AXS ve GALA gibi tokenlar tek haneli artışlar gösterirken, ICP ve RNDR son 24 saatte düşüşler yaşadı. GALA %6,24’lük bir artış kaydederken, RNDR’nin değerinde %7,4’lük bir düşüş görüldü.

GTA 6 fragmanının yayınlanması, önde gelen oyun tokenlarının fiyatlarını doğrudan etkilemedi. Ancak işlem hacminde %96,26 oranında kayda değer bir artış yaşandı ve bu yazının yazıldığı sırada 3,8 milyar dolara ulaştı. Bununla birlikte oyunun piyasaya sürülmesinin token fiyatları üzerinde önemli bir etkisinin olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.

Coin Spherical

Oyun Tokenları GTA 6 Fragman Yayınına Tepki Verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!