OKX, Fusionist Jumpstart Etkinliğini Duyurdu!

OKX, Bu Altcoin’i Listeleyeceğini Açıkladı!
OKX, Bu Altcoin’i Listeleyeceğini Açıkladı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

OKX, Fusionist Jumpstart Etkinliğini Duyurdu!

13 Aralık’ta başlayacak olan Fusionist Jumpstart etkinliği, kripto borsası OKX tarafından BTC ve OKB sahiplerine çekici bir fırsat sunmak üzere planlanmıştır. Etkinlik, 18 Aralık tarihine kadar devam edecek.

OKX Fusionist Jumpstart etkinliğinden yararlanmak için öncelikle bir OKX hesabına sahip olmanız gerekmektedir.

13 Aralık 2023 tarihinde saat 09:00’da başlayacak olan etkinlik, 18 Aralık 2023 tarihinde saat 09:00’da sona erecektir. Madencilik dönemi boyunca BTC ve OKB sahipleri, ACE tokenleri kazanmak için BTC ve OKB stake etme fırsatına sahip olacaklardır.

Staking işlemi, oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Minimum staking miktarı kişi başına belirlenmemiştir; ancak BTC için kişi başına maksimum staking miktarı 0.3 BTC, OKB için ise 200 OKB olarak sınırlanmıştır. Staking işlemi istenilen zamanda başlatılabilir ve aynı şekilde istendiği zaman sonlandırılabilir.

18 Aralık 2023 tarihinde saat 09:00 TSİ’de ticarete sunulacak ACE tokenleri, madencilik sonrasında elde edilecektir. Etkinliğe katılmak isteyen katılımcıların, Doğu Asya ülkelerinden olmaları ve KYC doğrulaması yapmış olmaları gerekmektedir. Maalesef, bu etkinlik Türkiye’de geçerli değildir. Kullanıcıların stake ödülleri, dakika başına elde ettikleri token miktarına göre hesaplanacaktır.

Staking işlemi için sadece fonlama hesabındaki BTC veya OKB kullanılabilir. Madencilik sonrası elde edilen ödüller, otomatik olarak hesaplara 2 saat içinde aktarılacaktır. Alt hesaplar, etkinliğe katılmak için uygun değildir.

Fusionist Nedir?

Fusionist isimli bağımsız bir WEB3 oyunu, AAA kalitesinde Unity ve HDRP teknolojilerini kullanarak çeşitli oyuncu modları sunmaktadır. Oyun, hileleri en aza indirmek adına KCP ve flatbuffer protokollerini benimserken, aynı zamanda Endurance blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Endurance blok zinciri, EVM uyumlu olup oyun ve sosyal uygulamalara odaklanarak ölçeklenebilirlik, güvenlik ve şeffaflık sağlamaktadır.

OKX, Fusionist Jumpstart Etkinliğini Duyurdu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!