OKX, Bu Kripto Projesine Yatırım Yaptığını Duyurdu!

OKX, Bu 6 Altcoin’i Delist Etme Kararı Aldı!
OKX, Bu 6 Altcoin’i Delist Etme Kararı Aldı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan OKX, yatırımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Bugün itibarıyla OKX’in yatırım kolu OKX Ventures, Bitlayer adlı bir kripto para projesine yatırım yaptığını duyurdu.

Başarılı borsa OKX, konuya ilişkin resmi duyuru metninde yatırıma ve Bitlayer projesine ilişkin şu bilgilere yer verdi:

Bitcoin ağının işlem kapasitesini artırmayı amaçlayan, Bitcoin’e eşdeğer ilk katman 2 güvenlik çözümü olan Bitlayer’a yatırım yaptığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

  • Taproot ve BitVM teknolojisini destekleyen Bitlayer, yedek finansal uygulamaların daha güvenli yönetimi için DLC çerçevesini benimsemiştir.
  • Geçtiğimiz 15 yılda Bitcoin, 2,28 trilyondan fazla değerle kripto para sektörünün %53,4’üne hakim oldu. Ethereum %15,8 oranında katkıda bulundu; toplam kilitli değer (TVL) 90 milyar doları aştı ve katman 2 çözümleri 39 milyar dolara ulaştı.
  • Ordinals, Runes ve BRC-20 protokollerinin getirdiği ivme, Runes ve Ordinals’ın sırasıyla 700 milyon dolar ve 33 milyon doların üzerinde piyasa değerlerine ulaşmasını sağladı. Bu da yaklaşık 418 milyon dolarlık bir toplam ücrete denk geliyor.
  • Ek olarak, 11,39 milyondan fazla aktif Bitcoin kullanıcısı, Bitcoin ağı içerisinde çeşitli etkileşimler arıyor. Popüler kripto para borsasının önümüzdeki dönemde sektöre olan yatırımlarını artırarak sürdürmesi bekleniyor.

 

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Twitter veya Telegram üzerinden takip edebilirsiniz!

OKX, Bu Kripto Projesine Yatırım Yaptığını Duyurdu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!