OKX, Bu Kripto Projesine Yatırım Yaptığını Açıkladı!

OKX, Bu Kripto Projesine Yatırım Yaptığını Açıkladı!
OKX, Bu Kripto Projesine Yatırım Yaptığını Açıkladı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük kripto para borsalarından biri olan OKX, geçtiğimiz dakikalarda resmi internet sitesinde bir duyuru paylaştı. Son bilgilere göre OKX, yatırım şirketi OKX Ventures aracılığıyla GoPlus adlı bir kripto para projesine yatırım yaptı.

GoPlus esas olarak kripto para birimi ve blockchain güvenliği üzerinde çalışır. OKX’in yatırım tutarı açıklanmasa da şirket, GoPlus, OKX Ventures, Hashiki Capital, Pennbush Capital, Red Point China Ventures, Web3port, Animoca Brand, Quantstamp, UnDefinition Labs ve 7UpDAO’dan toplam 10 milyon dolar yatırım aldı.

OKX Ventures, GoPlus yatırımına ilişkin paylaştığı duyuru metninde şu sözlere yer verdi:

Bugün, blockchain ekosisteminde güvenliği artırmayı amaçlayan lider bir platform olan GoPlus’a stratejik yatırımımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yatırım, kripto para birimi ve blockchain endüstrilerini geliştiren yenilikçi teknolojileri destekleme taahhüdümüzün bir parçasıdır. GoPlus, kullanıcıları merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki çeşitli tehditlerden korumak için kapsamlı, otomatik güvenlik hizmetleri sağlayarak blockchain güvenliğinin ön saflarında yer alıyor.

Platformun güvenlik araç seti, akıllı sözleşme denetimi, gerçek zamanlı tehdit tespiti ve kimlik avına karşı koruma çözümleri içerir ve bu da onu vadeli ağlar için önemli bir altyapı bileşeni haline getirir. Güvenli ve emniyetli blockchain işbirliği. Blockchain teknolojilerinin benimsenmesinde ve güvenilmesinde güvenliğin oynadığı önemli rolün farkındayız. GoPlus’a yatırım yaparak, kullanıcıları koruyan ve blockchain ekosisteminin genel dayanıklılığını artıran güçlü güvenlik önlemlerinin geliştirilmesini ve ölçeklendirilmesini desteklemeyi amaçlıyoruz.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Twitter veya Telegram üzerinden takip edebilirsiniz!

OKX, Bu Kripto Projesine Yatırım Yaptığını Açıkladı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!