New York Regülatörü Ripple’ı Listeden Çıkardıktan Sonra XRP Fiyatında Sırada Ne Olacak?

New York Regülatörü Ripple'ı Listeden Çıkardıktan Sonra XRP Fiyatında Sırada Ne Olacak?
New York Regülatörü Ripple'ı Listeden Çıkardıktan Sonra XRP Fiyatında Sırada Ne Olacak?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

New York Regülatörü Ripple’ı Listeden Çıkardıktan Sonra XRP Fiyatında Sırada Ne Olacak?

New York regülatörü Ripple'ı listeden çıkardıktan sonra XRP fiyatında sırada ne olacak?
New York Regülatörü Ripple’ı Listeden Çıkardıktan Sonra XRP Fiyatında Sırada Ne Olacak?

New York Finansal Hizmetler Departmanı (NYDFS), 18 Eylül Pazartesi günü, sanal para birimlerinin denetimiyle ilgili düzenlemeleri revize ettiğini ve aynı zamanda Ripple’ı ( XRP ) izin verilen kripto para birimleri listesinden çıkardığını açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Son güncellemede DFS, Ripple ile ilişkili XRP ve Dogecoin ( DOGE ) gibi bir dizi kripto para birimini onaylanmış dijital token ve madeni paralar listesinden çıkardı.

Eksiklikler, bakanlığın kripto para piyasasında düzenlemeye tabi firmaları listeleme ve listeden çıkarma kriterleri hakkında netlik sağlamayı amaçlayan revize edilmiş kurallarla uyumludur .

DFS’nin Basın Açıklaması

DFS Müfettişi Adrienne Harris, tokenlerin listelenmesine yönelik yeni prosedürlerin ayrıntılarını içeren bir basın açıklaması yayınladı.

Perakende müşterileriyle ilgilenen kuruluşlar için yeni kurallar, düzenlemeler getiriyor ve yeni kripto para birimlerinin piyasaya sürülmesi riskinin değerlendirilmesi için çıtayı yükseltiyor. DFS lisanslı bir işletme, daha önce herhangi bir dış müdahale olmadan depolama veya ticaret için dijital varlıklara kefil olabiliyor ve bunları ekleyebiliyordu.

Yeni kurallar, DFS’nin finansal kurumların denetlenmesinde daha aktif bir rol almasını ve önceki gevşekliği ortadan kaldırmasını gerektiriyor. Yeni yeşil listede şu anda yalnızca sekiz token ve madeni para bulunuyor ve bu, New York’taki kripto firmalarının çalışma şeklini etkileyebilir .

XRP Fiyat Analizi

XRP şu anda kripto pazarında kayda değer bir direnç gösteriyor ve fiyatı 0,5077 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu, gün içinde %0,94’lük etkileyici bir yükselişe ve yalnızca bir hafta içinde %6,09’luk kayda değer bir artışa işaret ediyor.

Geçen yıl, XRP fiyatı %44 gibi etkileyici bir artış gösterdi; bu performans, SEC davası zaferinden elde ettiği önemli kazanımları geri almasına rağmen, aynı zaman dilimi içinde ilk 100 kripto para biriminin %85’inden önemli bir performans göstererek çoğunluğun önünde konumlanıyor. .

Teknik seviyeler açısından XRP, potansiyel fiyat dalgalanmaları için sağlam bir temel sağlayan 0,48034 $ seviyesinde iyi desteklenmiş görünüyor. Tersine, yatırımcılar için önemli bir savaş alanına işaret eden 0,53342 dolar seviyesinde dirençle karşı karşıya .

XRP'nin 1 günlük fiyatı. Kaynak: Finbold
XRP’nin 1 günlük fiyatı. Kaynak: Finbold

Son ticaret faaliyeti analiz edildiğinde XRP, son 30 günün 16’sını yeşil gün olarak kaydetti ve bu, yakın ticaret geçmişinin %53’ünü oluşturdu.

Ancak XRP’nin şu anda 200 günlük basit hareketli ortalamanın altında işlem gördüğünü ve bunun da düşüş eğilimine işaret ettiğini belirtmekte fayda var. Ayrıca, XRP’nin yıllık enflasyon oranı %15,26 seviyesinde bulunuyor ve bu da tokenin uzun vadeli değerini ve satın alma gücünü etkileyebileceği için dikkatli bir izlemeyi gerektiriyor.

 

 

New York Regülatörü Ripple’ı Listeden Çıkardıktan Sonra XRP Fiyatında Sırada Ne Olacak?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!