Multichain (MULTI), Binance Borsasında Dalgalı Hareketine Devam Ediyor: Yatırımcılar Geleceği Merakla Bekliyor

Binance borsasındaki Multichain (MULTI) token, son günlerde 1 dolar seviyesinden önemli bir artış yaşayarak dikkat çekti. Değerini iki katına çıkardıktan sonra 2,4 dolar seviyesine yükselen ve daha sonra 1,3 dolara kadar düşen MULTI, neredeyse bir "pump and dump" coin'e dönüştü, yatırımcılara heyecanlı anlar yaşattı. MULTI fiyatı en sonunda tekrar 3 dolar seviyelerine yükseldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MULTI tokeninin son bir aylık performansına göz attığımızda, yeşil rengin egemen olduğunu görüyoruz. MULTI tokeni son 30 günde %59,5 ve son 14 günde %136,3 değer kazandı, göze çarpıyor. Son 7 günlük performansa göre %114 değer kazanan MULTI tokenin geleceği ve yükseliş trendini sürdürüp sürdüremeyeceği henüz bilinmiyor.

Multichain (MULTI) coin’in pump yapmasına rağmen, kripto piyasası zorlu günler geçiriyor. Tüm gözler, batık kripto para borsası FTX’in kripto varlıklarının tasfiyesiyle ilgili mahkeme kararını bekliyor. Özellikle Solana (SOL) gibi birçok coin yatırımcısı söz konusu kararı heyecanla beklerken, MULTI coin’in yanı sıra diğer altcoinler de dikkat çekiyor.

Yatırımcılar, belirsizliğin hakim olduğu kripto ekosistemde geleceği öngöremediklerinden, daha çok kısa vadeli kazanç hedefleriyle hareket ediyorlar. Wall Street Memes ve Bitcoin BSC projeleri gibi popüler altcoinler arasında dikkat çekenler bulunuyor.

Multichain (MULTI), Binance Borsasında Dalgalı Hareketine Devam Ediyor: Yatırımcılar Geleceği Merakla Bekliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!