MicroStrategy 16.130 Bitcoin (BTC) Satın Aldı

MicroStrategy 16.130 Bitcoin (BTC) Satın Aldı
MicroStrategy 16.130 Bitcoin (BTC) Satın Aldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MicroStrategy, fazladan 16.130 Bitcoin (BTC). Üstelik bu son satın almanın tutarı 593,3 milyon dolar gibi dikkat çekici. Bu son ekleme, şirketin Bitcoin varlıklarından elde ettiği mevcut 1,29 milyar dolarlık kâra katkıda bulunuyor.

Elbette kurucu Michael Saylor, dijital varlığın kalıcı potansiyeline olan güvenini sürekli olarak dile getirdi. Onun sarsılmaz inancının son derece ödüllendirici olduğu kanıtlandı. Yalnızca içinde bulunduğumuz haftada şirketin hisse senedi fiyatı, Bitcoin‘nin 2020’de başlayan stratejik birikiminin etkisiyle iki yılın zirvesine yükseldi.

Michael Saylor’ın MicroStrategy’si İlave 593,3 Milyon Dolarlık Bitcoin Aldı

Dijital varlık sektörünün başlangıcından bu yana, Bitcoin, pazara giren genişleyen token çeşitleri arasında sürekli olarak ön sıralardaki konumunu korudu . 2023 yılı itibariyle bu dinamik değişime dair hiçbir belirti bulunmamaktadır. Üstelik tüm işaretler, varlığın önümüzdeki yıl daha ciddi bir artışa hazır olduğuna işaret ediyor.

Bununla birlikte, bu varlığa duyulan güven her zaman bugün olduğu kadar belirgin değildi ve çoğu zaman riskli bir girişim olarak görülüyordu. Bu belirsizliği Michael Saylor kadar etkili bir şekilde kavrayan çok az kişi var. Sonuç olarak, şirketi MicroStrategy, bu varlıklardan resmi olarak 1 milyar doları aştı ve 16.130 bitcoin daha eklendi ve birikimleri daha da arttı.

MicroStrategy 16.130 Bitcoin (BTC) Satın Aldı
MicroStrategy 16.130 Bitcoin (BTC) Satın Aldı

Özellikle bu yakın tarihli satın alma, şirkete 593,3 milyon dolar değerinde ek bitcoin kazandırdı ve bu da zaten önemli olan varlıklarına katkıda bulundu. Genel olarak MicroStrategy, Saylor’un belirttiği gibi, BTC başına ortalama 30.252 ABD doları fiyatla toplam 174.530 bitcoin biriktirdi.


Bitcoin’in satın alınması, MicroStrategy’nin hisse senedi fiyatlarının bu ay 500 dolara yükselmesine neden oldu; bu, 2021’den bu yana tanık olunmayan bir zirve. Kuşkusuz, şirketin istikrarlı Bitcoin konumu, 7 milyar doları aşan piyasa değerine de yansıyan genel değerini artıran önemli bir faktör.

Coin Spherical

MicroStrategy 16.130 Bitcoin (BTC) Satın Aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!