Microsoft, Ankr ile Ortaklık Yaptı

Microsoft, Ankr ile Ortaklık Yaptı
Microsoft, Ankr ile Ortaklık Yaptı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Microsoft, Yeni Bir Düğüm Barındırma Hizmetini Dağıtmak İçin Ankr ile Ortaklık Yaptı

Microsoft, Ankr ile Ortaklık Yaptı
Microsoft, Ankr ile Ortaklık Yaptı

Microsoft, ChatGPT ile işbirliğiyle ilgili tüm manşetlerde ve haberlerde yer aldı. Çok uluslu teknoloji şirketi, ChatGPT’nin yeteneklerini ve teknoloji dünyasını nasıl değiştirebileceğini de övüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Şimdi, en son duyurulardan birinde, Web3 altyapı platformu olan Ankr ile yeni bir ortaklığı açıkladı. Yeni ortaklık, Microsoft’un Azure pazarında asil bir düğüm barındırma hizmetinin konuşlandırılmasını hedefliyor.

Kaynak: Coincu News
Kaynak: Coincu News

Ortaklık, Microsoft ve Ankr’ın teknolojisini birleştirecek

Ayrıntılara göre ortaklık, şirketlerin teknolojisini de birleştirecek. Şirkete göre Ankr’ın kurumsal düğüm dağıtım hizmeti, geliştiricilerin uygulamalarını ölçeklendirmeye konsantre olabilmeleri için Web3 projelerine hızlı blockchain bağlantıları sağlamayı amaçlıyor. Hizmet, akıllı sözleşmelerin uygulanmasını kolaylaştırır, işlemleri aktarır ve blok zinciri verilerine düşük gecikmeli okuma/yazma erişimi sağlar.

“Ortaklık, Ankr için inanılmaz bir kilometre taşı olmakla birlikte, merkezi olmayan ağın, web sistemlerinin her katmanındaki önemli oyuncularla entegre olma konusunda ne kadar ilerlediğinin de önemli bir göstergesi.”

Şirketin AI Genel Müdürü Rashmi Misra da iki devin bir araya gelerek sağlam bir Web3 altyapısı oluşturabileceğinden bahsetti. Ayrıca şirketin her bireyi ve kuruluşu daha fazlasını başarması için güçlendirme vizyonunu vurguladı.

Microsoft, Ankr ile Ortaklık Yaptı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!