MEXC, Silinen CEO Hesabıyla İlgili Endişeleri Gidermeye Çalışıyor

LUNC, Chiliz, CEEK ve LUNA Coin Fiyat Tahminleri
LUNC, Chiliz, CEEK ve LUNA Coin Fiyat Tahminleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MEXC, Silinen CEO Hesabıyla İlgili Endişeleri Gidermeye Çalışıyor

MEXC son zamanlarda para çekme konusunda ön saflarda yer alıyor. Şimdi ise şirketin patronunun X hesabının silinmesi endişe yarattı. Borsadan konuyla ilgili bir açıklama yayımlandı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Kripto para borsası MEXC, John Cheng Ju’ya ait olduğuna inandığım bir kripto para biriminin aniden silinmesiyle ilgili MEXC kullanıcıları arasında hoş olmayan spekülasyonların konusu oldu.

Konuya Dair Açıklama Geldi

24 Aralık’ta MEXC, karışıklığı gidermek için bir bildiri yayınladı. Borsa, söz konusu hesabın bir zamanlar borsayı tanıtmak için resmi bir sıfatla kullanıldığını söyledi. Ancak şirketin eski CEO’su Temmuz 2022’de istifa ettikten sonra hesap, şirketin artık MEXC yetkilileriyle “gerçek bağlantılarının” olmadığını ortaya çıkardı.

 


”Son MEXC_CEO Twitter Hesabı Karışıklıkında Açıklama
Son zamanlarda, sosyal medyada MEXC_CEO Twitter hesabı hakkında söylentiler var. Bu olaydan kaynaklanan herhangi bir karışıklık için özür dileriz ve aşağıdakileri açıklığa kavuşturmak istiyoruz…”

MEXC ayrıca bu olayın yol açtığı kafa karışıklığından dolayı kullanıcılardan özür diledi. Şirket, bundan sonra önemli personel değişikliklerini resmi medya kanalları aracılığıyla kamuoyuna daha şeffaf bir şekilde duyurmayı hedeflediğini söyledi.

MEXC, Silinen CEO Hesabıyla İlgili Endişeleri Gidermeye Çalışıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!