Mayıs 2023’te 0,10 Doların Altındaki En İyi 5 Kripto Para Birimi

Mayıs 2023'te 0,10 Doların Altındaki En İyi 5 Kripto Para Birimi
Mayıs 2023'te 0,10 Doların Altındaki En İyi 5 Kripto Para Birimi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mayıs 2023’te Satın Alınabilecek 0,10 Doların Altındaki En İyi 5 Kripto Para Birimi

En İyi 5 Kripto Para Birimi
Mayıs 2023’te Satın Alınabilecek 0,10 Doların Altındaki En İyi 5 Kripto Para Birimi

Nisan ayı sona ererken ve kripto para birimi sektöründeki çoğu varlık, yıl başından bu yana elde ettikleri kazanımları pekiştirirken, bazı dijital varlıklar çatlaklardan düşmüş olabilir ve düşük seviyeleri nedeniyle kripto tüccarlarının ve yatırımcıların dikkatini çekemeyebilir. birim başına maliyet.

Bu bağlamda Finbold , fiyatlarına (hala) çok düşük bir sayı atanan ancak Mayıs 2023’te herkesin alışveriş listesine dahil edilmesi gereken en umut verici kripto para birimleri listesine ulaşmak için bir kez daha piyasayı taradı .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Stellar (XLM)

En köklü blockchain projelerinden biri olan Stellar ( XLM ) ve Geliştirme Vakfı, yakın zamanda Circle’ın USD Coin’ini ( USDC ) savaşa mali yardım olarak etkinleştirmek için MoneyGram ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ile bir ortaklığa girdi. – Yerinden edilmiş Ukraynalı mülteciler.

Aynı zamanda Stellar, XLM’nin fiyatı şirketin olumlu çabalarını yansıtmamasına rağmen, teknolojisini geleneksel finans piyasalarına genişletmek için Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir fonla önemli bir işbirliğini duyurdu . Gerçekten de, şu anda gün içinde %0,88 ve hafta genelinde %11,05 düşüşle 0,09257 $’dan işlem görüyor, ancak geçen ay %1,32 arttı.

Stellar 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Stellar 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ankara (ANKR)

Microsoft (NASDAQ: MSFT ) ve Tencent Cloud ile yapılanlar da dahil olmak üzere önceki aylardaki birkaç büyük ortaklığın ardından, Web3 altyapısı ve çapraz zincir staking merkezi olmayan finans ( DeFi ) platformu Ankr ( ANKR ), en ünlü katılımcılardan biri olarak kendini kanıtlamaya devam ediyor. kripto pazarında .

Ankr şu anda 0,03062 $ fiyatıyla el değiştiriyor, bu da son 24 saatte %1,13, önceki yedi güne göre %14,99 ve aylık grafiğinde %6,22 düşüş gösteriyor. 25 Nisan’da alınan veriler.

Ankr 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Ankr 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Celer Ağı (CELR)

Hızlı ve uygun maliyetli merkezi olmayan uygulama (dApp) geliştirme platformu olan Celer Network ( CELR ), kısa bir süre önce, çok yönlü zincir verilerinin doğrulanması için sıfır bilgi (ZK) teknolojisini kullanan Brevis projesinin lansmanını duyurdu . Web2 tabanlı uygulamaların mevcut sorunları (diğer kullanım durumlarının yanı sıra) ve Celer’ı daha fazla ilgi odağı haline getirmek.

Bununla birlikte, şu anda CELR’nin fiyatı, daha geniş kripto pazarındaki genel düşüş eğiliminin ardından, son gündeki değerine göre %5,39, hafta boyunca %14,16 ve bir önceki ayda %18,49 kaybederek 0,02276 $ seviyesinde bulunuyor.

Celer Network 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Celer Network 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

TRON (TRX)

NFT NYC 2023’te misli olmayan token ( NFT ) toplayan Platin Sponsor rolünü üstlenmeden kısa bir süre önce TRON ( TRX ) , fiziksel ve dijital ürün ve hizmetlerin satın alınmasına yönelik bir Web3 platformu olan Uquid ile iş birliğini duyurdu . Bu ortaklık, platformdaki alışveriş deneyimini daha da kolaylaştırmayı ve yakın gelecekte olası fiyat artışları için TRX’i kurmayı vaat ediyor.

Bu arada, TRON, grafiklerin gösterdiği gibi, gün içinde %0,51 düşüşle ancak önceki yedi gün içinde %0,05 artış kaydederek son 30 gündeki %2,61’lik pozitif fiyat değişikliğini ekleyerek 0,06585 $ fiyatında el değiştiriyor.

TRON 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
TRON 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

VeChain (VET)

Kripto alanında önde gelen bir oyuncu olan VeChain ( VET ), kısa süre önce kullanışlı, kodsuz bir Hizmet olarak Web3 platformu VORJ’u piyasaya sürdü ve kuruluşun sürdürülebilir kalkınma hedeflerine (SDG’ler) ulaşılmasına yardımcı olmak için Birleşmiş Milletler ile bir ortaklık duyurdu. ve VeChain’in yerel kripto para biriminin fiyatı için parlak bir gelecek vaat ederek yapay zekayı ( AI ) keşfediyor .

Olumlu gelişmelere rağmen VET, kripto sektöründeki olumsuz havanın baskısını hissediyor, çünkü yazının yazıldığı sırada gün için %0,25, hafta genelinde %14,41 ve son olarak %4,84 düşüşle 0,02179 $’dan el değiştiriyor. 30 gün.

VeChain 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
VeChain 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Çözüm

Her şey düşünüldüğünde, bir varlığın düşük fiyatı, akıllı bir yatırımcıyı onu biraz düşünmekten caydırmamalıdır. Kurbağa Pepe meminin popülaritesinin kanatlarında yükselen son Pepe (PEPE) kripto para birimi örneğinde olduğu gibi, birkaç yüz dolarlık iyi zamanlanmış bir yatırımın birini milyoner yapma şansı vardır.

 

 

 

 

 

Mayıs 2023’te 0,10 Doların Altındaki En İyi 5 Kripto Para Birimi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!