Maverick Protocol (MAV) Yükseliş! Peki Şimdi Ne Yöne Gidecek!

Maverick Protocol (MAV) Yükseliş! Peki Şimdi Ne Yöne Gidecek!
Maverick Protocol (MAV) Yükseliş! Peki Şimdi Ne Yöne Gidecek!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maverick Protocol (MAV) Yükseliş! Peki Şimdi Ne Yöne Gidecek!

Maverick Protokolü (MAV), son 24 saatte neredeyse %20’lik bir artışla dikkat çekti.

Kripto piyasası, Spot Bitcoin ETF’nin onaylanmasından sonra bile aktif olmaya devam ediyor. Onayın ardından düşen kripto para, yaklaşık bir hafta sonra toparlanma yaşadı. Büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) yavaşlarken, altcoinler için yükseliş senaryosu devam ediyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Xai games’teki (XAI) neredeyse %100’lük artış, düşük piyasa değeri olan kripto para birimlerine olan ilgiyi artırdı. Maverick Protokolü, potansiyeli artan kripto para birimlerine yönelik günümüz araştırmalarında ön sıralarda yer almaktadır. Maverick Protokolünün yerel tokenı MAV, son 24 saatte yaklaşık %20 arttı.

Maverick Protocol (MAV) Yükselişe Geçti

Maverick Protokolü (MAV) 15 Ocak’ta 0,44 dolara düştü ancak gün içinde 0,56 dolara yükseldi. MAV, yatırımcılar tarafından düşük piyasa değerine sahip, yükselen bir kripto para birimi olarak görülüyor.

MAV maverick protocol

Maverick protokolü, DAO’lar ve geliştiriciler için en likit pazarı sağlamak üzere tasarlanmış bir AMM (Auto Market Maker – Otomatik Piyasa Yapıcı) olarak popülerlik kazandı. Maverick Protokolü, kripto para ekosisteminin likidite ihtiyacını karşılamayı amaçlamış ve sağladığı altyapı nedeniyle dikkat çekmeyi başarmıştır.

Maverick Protokolü, sağladığı hizmetler nedeniyle yerel tokeni MAV’ın beklentilerini karşılayamadı. MAV, piyasa değeri sıralamasında 294. sırada yer alıyor. Ayrıca MAV, 140 milyon dolarlık piyasa değeriyle en ucuz kripto para birimlerinden biri.

Henüz yatırımcıların beklediği çıkışı yakalayamayan MAV, gün içerisinde aktifleşerek dikkat çekti. MAV son 24 saatte %20 artış göstererek bir sürprize neden oldu.

MAV grafik

MAV, 0,5547 dolarlık direnç seviyesini aşarak önemli bir kırılmaya yol açtı. Bu kırılmanın sonucunda MAV, 0,60 dolarlık kilit direnç noktasına yaklaştı. MAV 0,5547 doların üzerine çıkıp 0,60 dolarlık direnci kırabilirse boğaların iştahı artabilir. Bu popüler kripto para birimi, 0,60 dolarlık direnç seviyesini aşmasına olanak tanıyan bir yapıya sahip. Bu kırılma MAV’ın 0,70 dolar hedefine ulaşmasını sağlayabilir.

Bu arada MAV, destekten 0,5547 dolara düşerken ivme kazanacak. Bu destek noktası başarısız olursa MAV 0,4750 dolarlık destek alanına geri dönebilir. MAV için medyan destek noktası 0,4375 dolar bölgesinde yer alırken ana destek noktası 0,39 dolar olabilir.

Maverick Protocol (MAV) Yükseliş! Peki Şimdi Ne Yöne Gidecek!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Gider mi acaba

    Cevapla
Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!