Mart Ayında Kaçınmanız Gereken 3 Kripto Para

XRP, ADA ve AVAX İçin Hangi Seviyeler Bekleniyor?
XRP, ADA ve AVAX İçin Hangi Seviyeler Bekleniyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mart Ayında İşlem Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 kripto Para birimi

Mart Ayında İşlem Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 kripto para birimi
Mart Ayında İşlem Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 kripto para birimi

Dışarıda iyi bir satın alma işlemi olabilecek birçok popüler kripto para birimi ve hatta göz kulak olmaya değer daha fazlası olsa da , bazen şu veya bu nedenle kripto para birimi sektöründeki belirli varlıklarla uğraşmaktan kaçınmak akıllıca olabilir. en azından şimdilik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Bu bağlamda Finbold, kripto tüccarlarının listeye girmesi için bazı dijital varlıkları çevreleyen derecelendirmeleri ( Weiss Kripto Derecelendirmeleri gibi), geçmiş performansı ve son gelişmeleri (veya bunların eksikliğini) dikkate alarak kripto pazarını analiz etti. ve yatırımcılar şimdilik kaçınmalıdır.

Matrix Yapay Zeka Ağı (MAN)

OpenAI’nin metin tabanlı platformu ChatGPT’nin popülaritesinin teşvik ettiği yapay zeka ( AI ) teknolojisine olan ilginin yakın zamanda canlanmasına rağmen , Matrix AI Network ( MAN ) bundan yararlanamadı veya tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yaklaşamadı. ) Mayıs 2018’de ulaştığı 2 dolardan.

Yazının yazıldığı tarihte, MAN piyasa değeri açısından 818. sırada yer alıyor ve günlük %8,09 zarar kaydediyor, çünkü fiyatı 0,04$’dan el değiştiriyor. Hafta boyunca %8,61 ve son 30 günde %56,17 birikmiş kazançlarına rağmen, bu kripto şu anda çok zayıf benimsenmesi ve ivmesi nedeniyle Weiss Crypto Ratings’de düşük bir E- skoruna sahip .

Matrix AI Network 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Matrix AI Network 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

PotCoin (POT)

Basın zamanında, Matrix AI Network kadar düşük benimseme (ve teknoloji) puanına sahip olan bir başka kripto para birimi , “yasal esrar devrimine öncülük eden” ve ” güçlendirmek için blockchain ödeme teknolojisi ve ekosistem çözümleri” sağlayan ekosistemin belirteci olan PotCoin’dir ( POT ). Esrar Endüstrisi.

Yatırım rehberi platformu InvestorsObserver tarafından risk göstergesinde ‘yüksek riskli’ olarak da sıralanan PotCoin, son 24 saatte %16,26, geçen hafta %6,64 ve bir öncekine göre %15,33 düşüşle tüm listelerinde kayıplar kaydediyor. 30 gün, basın zamanında 0,001565 dolardan işlem görüyor.

PotCoin 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
PotCoin 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Akıllı Paylaşım (SSP)

130.000 $’lık piyasa değeriyle Smartshare ( SSP ) protokolü, “paylaşılabilir tüm nesnelerin asli değerini değerlendirmek ve ölçmek ve ayrıca paylaşım alışverişini kolaylaştırmak için” blok zinciri kullanma vaadine rağmen, tüm dijital varlıklar arasında 2.056. sırada yer alıyor. tüm paylaşılabilir nesnelerin değeri.

Ayrıca, ağda yalnızca 36.779 adres bu belirteci tuttuğundan, SSP çok zayıf bir benimseme puanına sahiptir. Aynı zamanda, 3 Mart’ta alınan verilere göre, piyasa performansı zayıf olarak derecelendirildi ve gün için %7,12, hafta genelinde %13,36 ve geçen ay %7,11 düşüşle 0,000013 $’dan el değiştirdi. .

Smartshare 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Smartshare 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Çözüm

Şimdilik yukarıda belirtilen kriptolardan kaçınmak iyi bir fikir olsa da, kripto pazarının tek bir saat içinde 50 milyar dolar kaybetmesiyle ilgili son deneyim , durumun çok hızlı bir şekilde değişebileceğini gösterdi, bu nedenle gözlemlemek önemlidir. piyasa duyarlılığı ve yatırım yapmadan önce herhangi bir varlık hakkında kapsamlı bir araştırma yapın.

 

 

 

Mart Ayında Kaçınmanız Gereken 3 Kripto Para

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!