metrica
Mart 2023'ün En İyi 5 Kripto Para Birimi - Coin Rapor

Mart 2023’ün En İyi 5 Kripto Para Birimi

Mart 2023'te İzlenecek En İyi 5 Kripto Para Birimi

Mart 2023’te İzlenecek En İyi 5 Kripto Para Birimi

Kripto Para Birimi
Mart 2023’te İzlenecek En İyi 5 Kripto Para Birimi

2023’ün üçüncü ayı, kripto para piyasasında dikkatli bir iyimserlik duygusuyla yaklaşırken , birçok kripto tüccarı ve yatırımcısı , önümüzdeki birkaç hafta içinde hangi dijital varlıkların dikkatlerini çekmeye değer olduğunu ayırt etmeye çalışarak manzarayı analiz ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Bunu göz önünde bulunduran Finbold , en umut verici kripto varlıkların bazılarıyla bağlantılı en son gelişmeleri inceledi ve belirli bir sıra olmaksızın Mart ayı boyunca dikkat edilmesi gereken ilk beş kripto para birimi listesine ulaştı.

SingularityNET (AGIX)

Metin tabanlı yapay zeka platformu ChatGPT sayesinde yapay zeka ( AI ) teknolojisinin yenilenen popülaritesinin dalgasını sürdüren SingularityNET ( AGIX ), yıl başından bu yana ilerleme kaydetti ve beta testinin başlatılması gibi diğer olumlu faktörlerle daha da genişledi. projenin Cardano staking portalının Mart ayında olması bekleniyor.

Mevcut durumda, AGIX şu anda 0,41 $’dan işlem görüyor, bu da günlük %1,62 ve hafta genelinde %2,04’lük mütevazı bir artışı, ancak önceki 30 güne göre %131,11’lik önemli bir artışı ve daha da etkileyici bir yılı temsil ediyor. to-date (YTD) %794,75’lik artış, aynı zamanda onu Mart ayında izlenecek en iyi 5 AI kripto para biriminden biri yapıyor .

SingularityNET yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
SingularityNET yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Cardano (ADA)

Bu arada, Cardano ( ADA ), ekibinin ağ geliştirme konusundaki sürekli çabalarıyla öne çıktı ve en son GitHub’daki haftalık geliştirme etkinliği açısından tüm kripto projeleri arasında en üst konuma yerleştirdi ve 541 giriş kaydetti . 26 Şubat

Bununla birlikte, basın zamanında, Cardano %7,24 kaybetmesine ek olarak günlükte %0,26 ve haftalık listelerde 9,45 gibi küçük bir kayıp kaydediyordu, ancak yine de yılbaşından bugüne (YTD) %25,51’lik kazançlarını elinde tutuyordu. 0,36 $ fiyatla el değiştirdiği için.

Cardano yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Cardano yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Optimism (OP)

Optimism ( OP ), Coinbase’in Optimism tabanlı teknolojiyi kullanarak Ethereum ( ETH ) için kendi Layer 2 ağını başlattığı haberinden yararlananlardan biri oldu .

Gerçekten de, kripto para borsasının Katman 2 yan zincirini geliştirmek için Optimism’in açık kaynak yığınını kullanması sayesinde OP belirteci, yılın başından bu yana %217,52 arttı ve günde %1,67, hafta boyunca %13,39 arttı. ve bir ayda %28,86 ve şu anda 2,93 dolardan işlem görüyor.

Optimism yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
optimism yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ankara (ANKR)

Yakın zamanda teknoloji devleri Microsoft (NASDAQ: MSFT ) ve Tencent ile daha fazla blok zinciri geliştirmeyi ve benimsemeyi desteklemek amacıyla bir anlaşma yaptığını duyurduğu için, sıvı staking tokeni Ankr ( ANKR ) için şimdiye kadarki yıl başarıdan başka bir şey değildi .

Fiyatına gelince, şu anda günlük %0,66’lık mütevazı bir düşüş yazıyor, ancak diğer dönemlerdeki büyümesi, hafta boyunca %35,32, ay boyunca %55,58 ve %182,18 gibi önemli. 0,04 $ fiyattan el değiştiriyor.

Ankr yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Ankr yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Stacks (STX)

Merkezi olmayan uygulamaları (dApp’ler) ve akıllı sözleşmeleri Bitcoin’e ( BTC ) getiren ve dApp’lerin normal uygulamalardan daha fazla işlem gerçekleştirmesine izin veren Stacks ( STX ), kısa süre önce Bitcoin Ordinal yutturmacasından bir destek aldı, çünkü misli olmayan tokenler ( NFT’ler ) sular altında kaldı . resimler, video oyunları ve diğer içeriklerin bulunduğu sektör.

Basın zamanında STX, önceki 24 saate göre %22,69, son yedi güne göre %55,16 ve 1 Ocak’tan bu yana %333,65 oranında yarışarak ay boyunca %209,14’lük büyük bir büyüme kaydederek 0,92 $’dan işlem görüyor. , 27 Şubat’ta alınan en son verilere göre.

Yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu yığınları. Kaynak: Finbold
Yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu yığınları. Kaynak: Finbold

Çözüm

Her şey göz önüne alındığında, yukarıdaki kripto para birimlerinin daha fazla başarısı, büyük ölçüde ekiplerinin olumlu çabalarının devam etmesine ve dijital belirteçlerin kendileriyle doğrudan bağlantılı gelişmelere ve ayrıca kripto para piyasasındaki genel atmosfer gibi dış etkenlere bağlı olacaktır. daha geniş makroekonomik aşama.

 

 

 

By Erdal Kahraman

Merhaba, 2000 İstanbul doğumluyum. Üniversitenin İnsan Kaynaklar bölümü mezunuyum. İş hayatımın yanı sıra Coinrapor.com'da Yönetici Editörlük yapmaktayım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler