Mart 2023’te XRP İçin Önemli Olaylar

Mart 2023'te XRP İçin Önemli Olaylar
Mart 2023'te XRP İçin Önemli Olaylar
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mart 2023’te XRP İçin İzlenmesi Gereken Önemli Olaylar

Mart 2023'te XRP İçin İzlenmesi Gereken Önemli Olaylar
Mart 2023’te XRP İçin İzlenmesi Gereken Önemli Olaylar

XRP, tokenin yıl başından bu yana elde ettiği ilerlemeleri geri alma tehdidiyle geçen birkaç zorlu haftanın ardından yavaş yavaş değerini geri kazanmaya başladığından, kripto para tüccarları ve yatırımcıları , XRP’yi çevreleyen mevcut ve gelecekteki gelişmeleri yakından izliyor ve daha fazla etkileyip etkileyemeyeceklerini anlamaya çalışıyor. hareketler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Gerçekten de, kripto para piyasasındaki ve daha geniş makroekonomik aşamadaki olumsuz gelişmelerle dengelenmedikçe, Mart ayında gerçekleşmesi beklenen ve Ripple üzerinde etkili olarak nitelendirilebilecek ve dijital belirteci potansiyel olarak yukarı doğru iten bazı olaylar var.

Olası Dava Kararı

İki yıldan uzun süredir devam eden Ripple ihraççısı, blockchain şirketi Ripple ve Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) arasındaki yasal savaş , nihai sonucuna bağlı olarak kesinlikle ilgili tokenin fiyatını etkileyecektir.

Mahkemenin kararının tarihi hala kesin olmasa da, Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, kararın 2023’ün ilk yarısında verileceği konusunda iyimser ve Ripple yanlısı avukat John E. Deaton, küçük bir ihtimal olduğuna inanıyor . Mart ayında olur. Aralık ayında Real Vision Crypto ile yaptığı bir röportajda açıkladığı gibi :

“Bunun 31 Mart’tan önce olacağını düşünmüyorum, ancak bu mümkün çünkü yargıç çok farkında. Bize dost statüsü verdi. On binlerce hak sahibi olduğunu biliyor ve bu davada 17 dava açıldı, yani bu çok mümkün, ancak dosyalanmış milyonlarca sayfa belgeniz var. O içinden geçecek.”

Aynı zamanda, Hodl Law’dan bir Ripple topluluğu avukatı Fred Rispoli’nin iki ay önce düzenleyiciye karşı dava açması ve mahkemeden Ethereum ve onun ETH madeni parasının olduğunu beyan etmesini istemesi nedeniyle SEC, Ripple kalabalığına karşı savaşta başka bir savaşla karşı karşıya. menkul kıymetler değildir.

Yanıt olarak SEC, “Hodl Law’un kendi iddialarının, SEC’in Ethereum ağı veya Ether hakkında nihai bir karara varmadığını açıkça gösterdiğini” belirterek görevden alınması için bir dilekçe verdi. Bu davadaki ilk duruşma 13 Mart’ta yapılacak ve gelişmelerin ekosistem üzerinde önemli etkileri olabilir.

Fiyat Artışı Bekleniyor?

Ortaya çıktıkça, Mart 2023’te beklenen olayların XRP fiyatı üzerinde güçlü bir yükseliş etkisi oluşturma şansı var, ancak finans izleme platformu TradingView’de gösterilen topluluk duyarlılığı oldukça düşüş eğilimi gösteriyor ve özet göstergelerde XRP için bir ‘satış’ öneriyor , ancak osilatörler biraz ‘satın al’ aralığında.

XRP 1 aylık duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView
XRP 1 aylık duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView

Her şey göz önüne alındığında, CoinMarketCap’teki kripto topluluğu oylarının Mart ayı sonuna kadar %9,8’e kadar tırmanmasını beklediği için , bu olayların şu anda 0,3777 $’dan işlem gören XRP üzerinde uygulayacağı etkiyi izlemek ilginç olacak. PricePredictions’daki algoritmalar , 1 Mart’a kadar yalnızca küçük bir artış ve hatta 31 Mart’a kadar bir düşüş olduğunu gösteriyor.

 

 

Mart 2023’te XRP İçin Önemli Olaylar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!