Makine Öğrenimi Algoritması 30 Kasım 2023 İçin XRP Fiyatını Belirliyor

Mart 2023'te XRP İçin Önemli Olaylar
Mart 2023'te XRP İçin Önemli Olaylar
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Makine öğrenimi algoritması 30 Kasım 2023 için XRP fiyatını belirliyor

Makine öğrenimi algoritması 30 Kasım 2023 için XRP fiyatını belirliyor
Makine öğrenimi algoritması 30 Kasım 2023 için XRP fiyatını belirliyor

30 Ekim itibarıyla XRP 0,565 dolardan işlem görüyor; geçtiğimiz gün %1,85’lik mütevazı bir yükselişe ve geçen hafta ise %6,40’lık cesaret verici bir yükselişe işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Bir yıl içinde dijital varlık %22 oranında artış göstererek piyasa değeri açısından ilk 100 kripto para birimindeki emsallerinin %78’inin performansını gölgede bıraktı.

XRP fiyatı 1 günlük grafik. Kaynak: Finbold
XRP fiyatı 1 günlük grafik. Kaynak: Finbold

Şu anda XRP, 200 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde konumlanıyor ve geçen ay yalnızca 14 günlük kazançlar yaşamasına (zamanın %47’si) ve tüm zamanların zirvesinin %86 altında kalmasına rağmen yükseliş eğiliminin sinyalini veriyor.

Devam eden davayla ilgili beklentiler arasında yatırımcılar, XRP’nin gelecekteki fiyat gidişatı konusunda yüksek tetikte olmaya devam ediyor. CoinCodex’teki ileriye dönük makine öğrenimi yapay zekası, XRP’nin değerinde Kasım ayı sonuna kadar hafif bir artış olduğunu gösteriyor ancak XRP’nin 0,60 dolarlık direnç kriterinin altında kalması bekleniyor .

AI, 30 Kasım için XRP fiyatını tahmin ediyor: Kaynak: CoinCodex
AI, 30 Kasım için XRP fiyatını tahmin ediyor: Kaynak: CoinCodex

Şaşırtıcı bir şekilde, Ripple’ın yasal zaferlerine, özellikle de Temmuz ayındaki kayda değer galibiyetine rağmen, XRP bu zirvelere tekrar ulaşmayı başaramadı.

Ripple SEC Savaşı Tüm Hızıyla Sürüyor

Eski SEC Başkanı Jay Clayton’ın Ripple’a karşı suçlamada bulunma kararının uygunluğu konusundaki tartışma, potansiyel çıkar çatışması suçlamalarının davaya gölge düşürmesiyle ısınmaya devam ediyor .

Önde gelen eleştirmenlerden John E. Deaton, Quorum JPMCoin anlaşmasında yer alan aynı hukuk firmasının birbirine bağlı temsilinin altını çizerek, Clayton ve Ripple rakibi Consensys’in dahil olduğu olası karışıklıklara dikkat çekti.

Ripple’ın liderliği, CEO’su Brad Garlinghouse ve kurucu ortak Chris Larsen, Clayton’ın Squawk Box’a yaklaşımından duydukları hoşnutsuzluğu açıkça dile getirdiler.

Yargıç Analisa Torres’in başkanlığını yaptığı yasal işlemler, Ripple’a karşı ödenmemiş suçlamalara ilişkin çözüm yollarına ilişkin brifing programını belirlemek için 9 Kasım gibi önemli bir tarih belirlenerek ilerliyor. Şu anda Simpson Thacher’da görev yapan eski SEC Direktörü William Hinman’ın yaptığı önemli bir konuşmaya ilişkin belgelerin, uzlaşma tartışmaları için çok önemli olduğuna inanılıyor.

SEC tarafından birçok kez koruyucu bir şekilde mühürlenen bu belgeler, özellikle XRP’nin Programatik Satışına ilişkin karar dikkate alındığında büyük önem taşıyor.

SEC’in Niyeti

SEC’in temyiz niyetine ilişkin belirsizlik ve Bitcoin spot ETF’si kurma konusundaki gelişmeler, XRP’nin fiyat eğilimlerini etkileyen diğer değişkenlerdir.

Temmuz ayında 0,9327 dolara yükseldikten sonra XRP’nin odak noktası şu anda 0,5835 dolarlık direnç seviyesini aşmak. Söylem, Joe Grundfest’in Clayton’ın dolandırıcılık dışı durumlarda şirket yöneticilerine karşı dava açmayı tercih etmesi hakkındaki açıklamalarıyla daha da alevlendi ve kripto para birimi topluluğu içinde tepkilere yol açtı.

 

 

Makine Öğrenimi Algoritması 30 Kasım 2023 İçin XRP Fiyatını Belirliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!