Madencilik Şirketi Luxor, OrdinalHub’ı Satın Aldı

Madencilik Şirketi Luxor, OrdinalHub'ı Satın Aldı
Madencilik Şirketi Luxor, OrdinalHub'ı Satın Aldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Madencilik Şirketi Luxor, OrdinalHub’ı Satın Aldı

Madencilik Şirketi Luxor, OrdinalHub'ı Satın Aldı
Madencilik Şirketi Luxor, OrdinalHub’ı Satın Aldı

Bitcoin madenciliği şirketi Luxor, son zamanlarda popülaritesi artan Bitcoin tabanlı NFT’‘lerin ticareti için bir platform olan OrdinalHub’ı satın aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Şirket, “gelişmekte olan harekette” “merkezi bir oyuncu” olmak istediğini söyledi ve ayrıca yeni oluşan pazarın “tahsilatları endekslemek, alım satımları emanet etmek ve fiyat keşfini kolaylaştırmak için sağlam, kurumsal düzeyde çözümler“den hâlâ yoksun olduğuna işaret etti.

Şirketten yapılan açıklamada,

“Bu koleksiyonların tümü için basım ve ticaret, farklı Discord sunucularında OTC olarak gerçekleşiyor ve koleksiyonerlerin ve yaratıcıların bu hızlı hareket eden sektördeki tüm projeleri takip etmesini zorlaştırıyor. OrdinalHub, Ordinal topluluğu için merkezi bir merkez sağlayarak bu sorunları çözecektir.”

COO Ethan Vera verdiği demeçte, Luxor’un OrdinalHub’ın ötesindeki ordinals alanında ek satın almalar yapma planı olmadığını söyledi. İkisi ayrı markalar olarak faaliyetlerine devam edecek.

Sıra sayılarını eleştirenler, bunun blockchain için en iyi şekilde kullanılmadığını söylediler ve bazıları aldatmacanın ne kadar süreceği konusunda şüpheci oldu. Dune Analytics’ten alınan veriler , sıra sayılarının 15 Şubat’ta harcanan ücretlerde zirveye ulaştığını (170.579 $ ile) ve ardından o zamandan beri geri düştüğünü gösteriyor. 

‘Sihirli internet parası’

Vera,

“Yazıtların ilerlemesiyle ne olacağını tahmin etmek zor. Şimdiye kadar yazıtlar esas olarak sanata odaklandı, ancak bu kullanım durumu genişleyebilir.”

Luxor kısa bir süre önce , 209 $ işlem ücretine mal olan orijinal “sihirli internet parasına” dayalı bir NFT içeren 3.96 MB’lik şimdiye kadarki en büyük Bitcoin blogunu çıkardı .

Luxor CEO’su Nick Hansen,

“Ordinals, Bitcoin madencileri için heyecan verici yeni para kazanma stratejileri için kapı açtı. Luxor’un madencilik havuzu ile OrdinalHub arasında doğal sinerjiler var”

Firma , bu ayın başlarında madencilik makineleri için açık artırma tarzı bir platform ve Ekim ayında bitcoin madenciliği gelirine dayalı  bir türev ürünü başlatarak, bitcoin madenciliğinde ürün sunumunu kademeli olarak genişletiyor .

Madencilik Şirketi Luxor, OrdinalHub’ı Satın Aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!