LUNC Fiyatı Neden Artıyor?

LUNC Fiyatı Neden Artıyor?
LUNC Fiyatı Neden Artıyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra Classic Günde %30 Çekim Yapar; LUNC Fiyatı Neden Artıyor?

Terra Classic günde %29 çekim yapıyor; LUNC fiyatı neden artıyor?
Terra Classic Günde %30 Çekim Yapar; LUNC Fiyatı Neden Artıyor?

Çöken Terra ( LUNA ) ekosisteminin orijinal zinciri olan Terra Classic ( LUNC ), haftalarca süren düşüş eğiliminin ortasında bir umut ışığı sunarak önemli bir değer artışı yaşadı . Gerçekten de, LUNC topluluğu ağ yardımcılığını sağlamayı amaçlayan çeşitli inisiyatifler uyguladığında kazançlar elde edilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

En son güncelleme itibariyle Terra Classic, son 24 saat içinde %28,59’luk kayda değer bir artışı yansıtan 0,0001083 $’dan işlem görüyor.

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

CoinMarketCap verilerine göre, bu artış öncelikle artan satın alma baskısına bağlanıyor ve LUNC’nin piyasa kapitalizasyonunu 635,9 milyon dolara yükseltiyor ve CoinMarketCap verilerine göre token’a sadece bir günde 138 milyon doların üzerinde akıyor .

LUNC bir günlük piyasa değeri tablosu. Kaynak: CoinMarketCap
LUNC bir günlük piyasa değeri tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

LUNC’nin değerindeki kayda değer artış, onu ticaret hacmi açısından en iyi kripto para birimlerinden biri olmaya itti . Özellikle Terra Classic, Binance’in spot piyasasında işlem hacmine göre 7. kripto para birimi konumunu elinde tutuyor .

Binance spot piyasası işlem hacmi tablosu. Kaynak. Binance
Binance spot piyasası işlem hacmi tablosu. Kaynak. Binance

LUNC Mitinginin Sürücüleri

Yeniden diriliş , büyük ilgi gören v2.1.0 yükseltme teklifi haberini takip ediyor . 14 Haziran’da yapılması planlanan gelecek sürüm, Terra Classic blok zincirindeki üçüncü önemli yükseltmeyi işaret ediyor.

Yükseltme, özellikle Terra Classic’i Terra 2.0 ve çeşitli Cosmos zincirleri dahil olmak üzere diğer blok zincirleriyle uyumlu hale getirmeyi amaçlıyor. Bu eşitliğe ulaşıldığında, projelerin ve geliştiricilerin Terra Classic zincirini geçerli bir seçenek olarak kullanma yeteneğini yeniden kazanmaları öngörülüyor.

v2.1.0 yükseltmesi, bir dizi özellik ve iyileştirme getiriyor. Bunların arasında doğrulayıcılar, adil tazminatı teşvik etmeye yönelik minimum %5 komisyon alacak şekilde ayarlanmıştır. Ek olarak, platformun güvenilirliğini ve güvenliğini artırmak için Cosmwasm ve iki güvenlik güncellemesinin entegrasyonu lanse edildi.

Ayrıca, yükseltme çeşitli diğer önemli değişiklikleri kapsar. WasmVM yükseltmesi, çok zincirli yeteneği tanıtmayı ve Terra Classic olanaklarını genişletmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, yükseltme hayata geçtiğinde, farklı Cosmos zincirleri arasında birlikte çalışabilirliği güçlendirmesi öngörülüyor.

LUNC Topluluk Girişimleri

Ağ yükseltmesine ek olarak Terra Classic, ağın yardımcı programını geliştirmek için fazla belirteçlerin yakılması da dahil olmak üzere diğer topluluk girişimlerinden yararlanmaktadır. Eşzamanlı olarak Terra Classic, Binance kripto borsası gibi saygın kuruluşlardan sürekli destek almaktadır.

Terra Classic topluluğu kripto pazarında yeniden ilgi kazanmaya çalışırken, Finbold kısa süre önce finans uzmanlarına varlık fiyatı görünümü hakkındaki görüşlerini sordu.

Örneğin, Analyzing Alpha’nın arkasındaki vizyoner Leo Smigel, Terra Classic’in geleceği hakkında iyimser bir bakış açısı sunuyor ve topluluğun, büyümeye doğru sorunsuz bir geçiş sağlamayı amaçlayan tekil bir yeniden canlandırma yaklaşımıyla platformu yeniden canlandırma çabalarını vurguluyor.

 

 

LUNC Fiyatı Neden Artıyor?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!