Kurumsal Yatırımcıların %74’ü Kripto Yatırımlarını Artırmayı Planlıyor

Bu Altcoinler, Piyasadaki Yükselişlere Liderlik Ediyor!
Bu Altcoinler, Piyasadaki Yükselişlere Liderlik Ediyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kurumsal Yatırımcıların %74’ü Kripto Yatırımlarını Artırmayı Planlıyor

 kripto yatırımlarını artırmayı planlıyor
Kurumsal Yatırımcıların %74’ü Kripto Yatırımlarını Artırmayı Planlıyor

Kripto para piyasası dünya çapında daha fazla kurumsal yatırımcının ve varlık yöneticisinin dikkatini çekmeye başladığında , son araştırmalar çoğunun yakın gelecekte sektördeki yatırımları artırma planları olduğunu gösterdi ve bu da kripto endüstrisine artan güveni gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

26 Temmuz’da Finbold ile paylaşılan rapora göre, yeni bir küresel araştırma çalışması, görüşülen kurumsal yatırımcıların ve varlık yöneticilerinin yaklaşık dörtte üçünün (%74) önümüzdeki yıl kuruluşlarının kripto para varlıklarına tahsisini artırmayı planladığını ortaya çıkardı. .

Tesadüf eseri, çalışma ABD, Birleşik Krallık, Almanya, İsviçre, Singapur, Brezilya ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki kurumsal yatırımcıların ve servet yöneticilerinin katılımını içeriyordu ve hepsi toplu olarak yaklaşık 3,5 trilyon dolarlık varlığı yönetiyordu.

Ayrıca, Bankers Trust, Golden Sachs ve JPMorgan mezunları tarafından kurulan Londra merkezli Nickel Digital Asset Management tarafından yaptırılan araştırma, ankete katılan kişilerin yaklaşık beşte birinin (%18) kripto yatırımlarını artırmayı planladığını da gösterdi . dramatik düzeyde.

Kripto Sektörünün Artan Çekiciliği

Üstelik, 10 kişiden dokuzuna yakını (%87) kripto sektöründeki yatırım fırsatlarını 12 aylık bir bakış açısıyla çekici bulurken, %39’u bunların “çok çekici” olduğunu söyledi. Görüşülen kişilerin yüzde doksan ikisi bu fırsatları önümüzdeki beş yıl içinde cazip olarak tanımlarken, %39’u beş yıl boyunca “çok çekici” olduklarını söyledi.

Bu sonuçlar hakkında yorum yapan Nickel Digital CEO’su ve kurucu ortağı Anatoly Crachilov, bu sonuçları, yatırımcılar arasında iyimserliği tetikleyen, yıl başından bu yana kripto pazarındaki başarılara bağladı:

“Dijital varlık sektörünün yıldan yıla güçlü performansı, ileriye dönük tahsisatçıların, pazarın sürdürülebilir bir toparlanma eğilimine girdiğine ve katılma fırsatı sunduğuna dair güçlenen iyimserliğine yansıyor.”

Ayrıca, ankete katılan beş kişiden ikisinin (%38), kuruluşlarının son 12 ayda kripto sektörüne yatırımı artırdığını ve %13’ünün yatırım seviyelerini önemli ölçüde artırdığını belirttiğini belirtmekte fayda var.

Öte yandan, herkes bu kadar iyimser değildi. Gerçekten de, %49’u geçen yıl sektördeki yatırım seviyelerini düşürdüklerini, %13’ü bu yatırımları önemli ölçüde kestiklerini ve %7’si tüm kripto varlıklarını sattıklarını söyledi.

İlginç bir şekilde, Nickel’in Kasım 2022’de kripto piyasası satışları sırasındaki raporu, birçok profesyonel yatırımcının düşüş koşullarını gelecekteki kazançlar için bir temel oluşturmak için ideal bir fırsat ve sektör için olumlu bir görünüm olarak gördüğünü ortaya koydu .

 

Kurumsal Yatırımcıların %74’ü Kripto Yatırımlarını Artırmayı Planlıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!