Kripto Uzmanı, Son Bir Bitcoin Dökümü Öngörüyor!

Bitcoin, 1 Mart 2023 Fiyatını Belirlendi
Bitcoin, 1 Mart 2023 Fiyatını Belirlendi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Uzmanı, ‘Giga Pompasından’ Önce Son Bir Bitcoin Dökümü Öngörüyor

Kripto uzmanı, 'giga pompasından' önce son bir Bitcoin fiyat düşüşü öngörüyor
Kripto Uzmanı, ‘Giga Pompasından’ Önce Son Bir Bitcoin Dökümü Öngörüyor

Makroekonomik korelasyonları takiben, CoinsKid olarak bilinen kripto para birimi analisti, Bitcoin’in ( BTC ), 7 Ağustos’ta yayınlandığı gibi, bir pompaya gitmeden önce haftalık 20 EMA fiyat bölgesine (yaklaşık 28.000 $) son bir düşüş için ayarlandığına inanıyor .

Takipçilerinden bazıları, bu cesur tahmine şüpheyle bakıyor ve genel olarak bir “düşüş hissiyatına” işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

CoinMarketCap tarafından Korku ve Açgözlülük (F&G) Endeksini kontrol ettiğimizde , duygu ne düşüş ne de yükseliş, ancak kesinlikle nötr – BTC yataylaştırmasının son fiyat hareketini yansıtan F&G grafiğinin tam ortasında 50’lik bir işaret kaydediyor.

CoinMarketCap'ten Korku ve Açgözlülük Endeksi
CoinMarketCap’ten Korku ve Açgözlülük Endeksi

Takipçilerinden gelen olumsuz yorumlara ve bu endeksten gelen tarafsız görüşe rağmen, CoinsKid kendi analizinden emin görünüyor. Uzman, tweet’inde haftalık Bitcoin grafiğinde – bir fiyat mumunun bir haftaya eşit olduğu – BTC için önemli bir karar bölgesini gösteren bir üçgen çiziyor.

Bu kısa gönderiye göre BTC, 28.000 $ fiyat bölgesi civarında bulunan 20 haftalık üstel hareketli ortalamasına (EMA) geri dönmelidir. Ardından, geri dönüşün ardından, 40.000 $ bölgesine ve üzerine bir pompa bekliyor.

 

Bitcoin Makroekonomisi Ve Dolar Endeksi (DXY)

Yine 7 Ağustos’ta yayınlanan daha derin bir analizde CoinsKid , BTC fiyat hareketini dolar endeksi (DXY) ile ilişkilendiriyor. DXY düştüğünde, BTC’nin genellikle yükseldiğini ve trendin devam etmesi halinde doların düştüğüne kesin olarak inandığını açıklıyor.

Video ayrıca bu analiz için geçersiz kılma noktalarını ve ayrıca uzmanın kârını gerçekleştirmeyi beklediği hedef noktalarını gösterir .

Coinskid ayrıca yükseliş analizini , BTC’nin fiyatını 2021’de 69.000 dolara çıkaran devasa Bullrun’u başlatmak için son bir düşüş yaşamasından önceki 2020’deki teknik analiz ( TA ) modelleriyle karşılaştırmaya dayandırıyor .

Bitcoin Fiyat Analizi

Bu arada BTC, basına göre, günde %0,31’lik bir düşüşe işaret ederek 28.940 $’dan el değiştiriyordu, ancak birkaç saat önce daha büyük bir geri dönüşün ardından toparlandı.

Finbold'dan Bitcoin (BTC) fiyat tablosu
Finbold’dan Bitcoin (BTC) fiyat tablosu

Her şey göz önüne alındığında, dijital varlığın yukarıdaki analistin beklentilerini karşılama yeteneği, Bitcoin ile ilgili diğer gelişmelerin yanı sıra daha geniş kripto ve makroekonomik manzara hakkındaki genel kanıya bağlı olacaktır.

Kripto Uzmanı, Son Bir Bitcoin Dökümü Öngörüyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!