metrica
Kripto Piyasası 1 Trilyon Doların Altına mı Gidiyor? - Coin Rapor

Kripto Piyasası 1 Trilyon Doların Altına mı Gidiyor?

Kripto Piyasası 1 Trilyon Doların Altına mı Gidiyor?

Kripto piyasası bir haftada 20 milyar dolar kaybederek 1 trilyon doların altına mı gidiyor?
Kripto Piyasası 1 Trilyon Doların Altına mı Gidiyor

Kripto para birimi endüstrisinin büyük bölümündeki düşüş ivmesinin ortasında , sektör tek bir haftada piyasa değerinden 20 milyar doları sildi, yakın zamanda 2 trilyon dolar seviyesini geri kazanma umutlarını söndürdü ve 1 trilyon doların altına düşebileceğine dair korkuları körükledi. yerine.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Spesifik olarak, Finbold tarafından 9 Mayıs’ta kripto izleme platformu CoinMarketCap’ten alınan en son bilgilere göre, kripto para birimi piyasası değeri, geçen hafta 1,16 trilyon dolara ulaştığı zamandan bu yana 21,22 milyar dolar veya %1,82 düşüşle 1,14 trilyon dolar olarak gerçekleşti.

oplam kripto piyasası değeri 7 günlük tablo. Kaynak: CoinMarketCap
oplam kripto piyasası değeri 7 günlük tablo. Kaynak: CoinMarketCap

Tesadüf eseri, bu düşüşün çoğu yalnızca son 24 saatte gerçekleşti ve bu süre zarfında toplam kripto piyasası değeri 12,88 milyar doları geride bırakarak sektörün patlak verdiği korkulan 1 trilyon dolar seviyesine yaklaştı . Mart başı.

Bitcoin Ayılara Öncülük Ediyor

Bu arada, düşüş eğilimine sektör temsilcisi Bitcoin ( BTC ) öncülük ediyor ve fiyatı günde %1,01 ve önceki hafta boyunca %1,6 düştü ve şu anda 27.676 $ seviyesinde bulunuyor ve Bitcoin ağının gösterdiği gibi daha fazla düşüş yaklaşıyor . kasılma belirtileri .

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Karşılaştırma yapmak gerekirse, piyasa değerine göre en büyük ikinci dijital varlık olan Ethereum ( ETH ), son 24 saatte %0,84 kaybederek biraz daha iyi durumda, ancak şu anda değişmekte olduğu için son 30 günde %0,79’luk bir kazanç kaydetmeye devam ediyor. eller 1.845.51 $ fiyatla.

Aynı zamanda altın , amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının ana rakibi olarak öne çıkmaya başladı ve yılın en yüksek seviyesi olan 2.052 $’a çıktıktan sonra bir durgunluk sırasında onu gölgede bırakma tehdidinde bulundu. 9 Mayıs’ta erişilen en son veriler.

 

By Erdal Kahraman

Merhaba, 2000 İstanbul doğumluyum. Üniversitenin İnsan Kaynaklar bölümü mezunuyum. İş hayatımın yanı sıra Coinrapor.com'da Yönetici Editörlük yapmaktayım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler