Kripto Airdrop nedir?

Kripto Airdrop nedir?
Kripto Airdrop nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Airdrop nedir?

Kripto para birimleri zamanla popülerlik kazanıyor. Genel kripto algısı son iki yılda tamamen tersine döndü. Buna şüpheyle yaklaşan genel nüfus, son zamanlarda onu benimsemeye başladı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

İnsanlar farklı kripto para birimlerini ele geçirmeye çalışıyor. Elinize geçmek için bir kuruş harcamak ve kripto ticareti yapmak istemeyen biriyseniz , ücretsiz kripto kazanmanın başka bir yolu var.

Airdrop , kripto alanında popüler bir terimdir. Kelimenin tam anlamıyla anlamı budur. Kripto aleminde, genellikle tokenlerin kullanıcı cüzdanlarına dağıtılması veya düşürülmesi anlamına gelir. Kripto airdroplarına daha derin bir göz atalım.

Kripto Airdrop nedir?
Kripto Airdrop nedir?

Kripto Airdrop nedir?

Kripto airdrop’ları genellikle piyasadaki yeni kripto para birimleri tarafından kullanılan bir pazarlama tekniğidir. Bu, esas olarak tanıtım amaçlı ve görünürlük yaratmak için yapılır. Airdrop’lar farklı projeler tarafından farklı şekilde yapılsa da, Airdrop’lara hak kazanabilmek için uyulması gereken birkaç kriter vardır.

Farklı airdrop türleri vardır. En yaygın olanlardan bazıları tutucu damlaları ve genel hava damlalarıdır. Tutucu damlaları, katılımcıların buna hak kazanabilmeleri için temel olarak cüzdanlarında belirli bir madeni para veya jeton bulundurmalarını gerektirir.

Kullanıcıların sosyal medya kanallarını takip etme, retweetleme ve uygulama indirme gibi yalnızca birkaç sosyal medya görevini tamamlamasını gerektiren başka airdrop’lar da vardır. Bazı projeler, platformlarını kullandıysanız, herhangi bir işlem gerçekleştirdiyseniz ve mevcut bir kullanıcıysanız, airdrop da yapar.

Airdrop’lar birçok kullanıcı için kazançlı hale geldi. Droplardan bazıları DYDX, Decred, Oyster, Minereum ve BitTorrent dahil olmak üzere birkaç tutucu drop içerir. Orada bazı berbat eşantiyonlar olsa da, bazı damlalar size düzgün bir çanta sağlayabilir.

Başka bir şekilde ücretsiz kripto kazanmak istiyorsanız, kripto para ödülleri sizin için uygun yol olabilir. Olası düşüşleri takip edebileceğiniz platformlardan biri de Airdrops.io .

Kripto Airdrop nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!