JTO Coinden %25’Lik Yükseliş! Peki Ne Yöne Gidecek?

JTO Coinden %25'Lik Yükseliş! Peki Ne Yöne Gidecek?
JTO Coinden %25'Lik Yükseliş! Peki Ne Yöne Gidecek?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

JTO Coinden %25’Lik Yükseliş! Peki Ne Yöne Gidecek?

Solana ekosisteminde yer alan Jito (JTO) hafta sonuna %25 yükselişle hızlı başladı.
Kripto para birimleri geçen haftaki Bitcoin Spot ETF tartışmasının ardından düştü.

Aptos (APT), Arbitrum (ARB), Mina (MINA) ve Solana (SOL) gibi kripto para birimleri hafta sonuna düşüşle başladı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Hafta sonu birçok kripto para birimi zayıftı ancak JTO çıkış yaptı. JTO gün içinde %25 arttı. Solana patlaması sırasında popülerlik kazanan JTO, kısa sürede 1,50 dolardan 1,85 dolara yükseldi.

Jito (JTO) Yükselişe Mi Geçti?

7 Aralık 2023’te büyük bir beklentiyle lansmanı yapılan Jito (JTO), tam da beklendiği gibi bir ay sonra çıkışını yaptı. Solana ekosisteminde yer alan JTO, gün içinde %25 artış kaydetti.

Solana’nın büyük ilgi gördüğü ve airdrop’uyla çok fazla ses getirdiği Aralık ayında çıkış yapan Jito, birçok kripto yatırımcısı tarafından yeni Celestia (TIA) olarak yorumlanıyor. Solana ekosistemi DeFi projesi pazara 4,5 dolardan girdi ancak o zamandan beri 1,5 dolara düştü. Fiyat düştükçe yükseliş beklentilerinin arttığı JTO, büyük bir çıkış öncesinde bir kırılmaya yaklaşıyor.

Jito JTO

JTO grafiğinde fiyat 1,85 doların üzerinde ve bu da önemli bir kırılma noktasını temsil ediyor. 1,50 dolara düştükten sonra JTO, 1,53 dolardan desteğini yeniden kazandı ve önemli bir yükseliş kaydetti. Bu destek noktasından itibaren JTO ivme kazandı ve kısa süreliğine 1,85 dolarlık dirence dokundu. JTO, direnç seviyesi olan 1,85’i aşıp sağlam kalırsa 2,22 dolara yükselebilir. Bu bölgenin ötesinde JTO fiyatı 2,87 dolara yükselebilir. Boğalar önemli bir yükselişe işaret eden 2,87 dolar hedefine ulaşırsa bir sonraki direnç noktası 3,25 dolar olabilir.

Öte yandan JTO, 1,85 dolarlık direnç seviyesini geçemezse düşebilir. JTO 1,85 direnç seviyesi tarafından reddedilirse 1,60 dolara düşebilir. JTO bu bölgeden toparlanamazsa 1,53 desteğine geri çekilebilir.

 

JTO Coinden %25’Lik Yükseliş! Peki Ne Yöne Gidecek?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!