Jito (JTO)Yükselişe Devam Edecek Mi?

Jito (JTO)Yükselişe Devam Edecek Mi?
Jito (JTO)Yükselişe Devam Edecek Mi?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Jito (JTO)Yükselişe Devam Edecek Mi?

Solana ekosistemindeki popüler bir kripto projesi olan Jito (JTO), olumlu piyasa koşulları nedeniyle önemli bir büyüme elde etti.

Spot Bitcoin ETF’nin onaylanması ve piyasaya sürülmesiyle birlikte kripto piyasasında volatilitede bir azalma yaşandı. Büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) 48.000 dolara ulaştı ve ardından 45.000 dolar seviyesine geriledi. BTC’deki düşüş, kar alma ihtimali nedeniyle piyasaya belirsizlik getirdi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Kripto para piyasasının belirsizliklerle dolu olduğu bu günlerde Solana ağının yeni projesi Jito büyük ilerleme kaydetti. Jito’nun yerel kripto para birimi JTO, önemli destek noktalarından alınan yükseliş desteğiyle neredeyse %15 arttı.

Jito (JTO) Önemli Bir Aşamada

Spot Bitcoin ETF’lerine izin verme adımını atan Ethereum (ETH), birçok altcoin için cankurtaran halatı haline geldi. BTC, ETF onayının ardından düşüşe geçse de ETH tarafında güçlü bir fiyat yapısı oluştu.

Önemli bir destek noktasını korumaya çalışan Jito (JTO), boğaların alım ilgisinin etkisiyle destek noktasını kırarak ciddi yükselişe geçti.

Solana ekosistemindeki bir DeFi projesi olan Jito, lansmanından bu yana beklentileri karşılayamadı. Jito’nun yeni Celestia (TIA) olacağı beklentilerine rağmen fiyat istikrara kavuşmadı ve 1,50 dolara düştü. Spot Bitcoin ETF’nin onaylanması, yatırımcıları altcoinlere yönelterek Jito’nun harekete geçmesine neden oldu.

JTO grafik

JTO, temel destek noktası olan 1,53 doların üzerine çıktı. Kripto para piyasasında olumlu politikaların olması JTO’nun yükselişinde büyük etken oldu. JTO destek noktasından güç aldı ve 1,85 dolarlık dirence dokundu. JTO, 1,85 dolardaki direnci kırdı ve yükselişini sürdürdü. Popüler kripto para birimi hızlı bir şekilde 2,22 dolarlık direnç seviyesini test etti. Ancak satıcıların bu direnç noktasında yoğunlaşması JTO fiyatını etkiledi. JTO, direnci 2,22 dolardan reddetti ve 2,15 dolara düştü.

Solana ekosisteminin popüler kripto para birimi, fiyat istikrarını koruyabilir ve 2,22 dolarlık direnci aşabilirse yükselmeye devam edebilir. Şu anda 2,87 dolarlık ana direnç seviyesi önemli bir rol oynuyor. Bu direncin kırılması durumunda JTO kısa vadede 3,25 dolarlık dirence ulaşabilir. JTO için bir başka direnç noktası da 3,5 dolarlık alan olabilir.

Öte yandan satış baskısı artarsa ​​ve piyasa negatife dönerse JTO’da geri çekilme yaşanabilir. JTO, 1,85 dolarlık destek noktasından yararlanırsa tekrar 2,22 doları hedefleyebilir ancak bu destek noktasını kaybederse 1,53 dolara kadar düşebilir.

 

Jito (JTO)Yükselişe Devam Edecek Mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!