Injective (INJ) Kritik Kilit Açılımı! Peki Fiyatı Düşecek Mi?

Önümüzdeki Hafta Bu Altcoin’lerde Kilit Açılımları Gerçekleşecek!
Önümüzdeki Hafta Bu Altcoin’lerde Kilit Açılımları Gerçekleşecek!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Injective (INJ) Kritik Kilit Açılımı!

Popüler kripto para birimi projesi Injective, 21 Ocak’ta 142 milyon INJ’nin kilidini açacak

Kripto para piyasasının yükseliş eğiliminin ortasında, birçok altcoin dikkat çekmeyi başardı. Injective de bu altcoinlerden biriydi. Popüler kripto projesi Injective’in yerel tokenı olan INJ, sansasyonel bir çıkış yaptı ve kripto yatırımcılarının favorisi haline geldi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

INJ iki ayda neredeyse %150 arttı ve kritik bir dönüm noktasında. TokenUnlocks verilerine göre 21 Ocak’ta 3,67 milyon INJ’nin kilidi açılacak ve dolaşıma girecek. Bu INJ’lerin şu anki değeri 142 milyon dolar.

Injective (INJ) Devasa Kilit Açılımına Hazırlanıyor

Injective (INJ), yükseliş beklentilerinin ortasında açılacak. TokenUnlocks verilerine göre 15 gün sonra 3,67 milyon INJ dolaşıma girecek. Bu kilitlerin açılmasıyla 142 milyon dolar değerinde INJ dolaşıma çıkacak.

Injective INJ kilit açılımı grafik

Injective’in INJ kilidinin açılması 21 Ocak’ta normal programının bir parçası olarak gerçekleşecek. Injective en son 21 Ağustos 2023’te 2,86 milyon INJ karşılığında açıldı ve dolaşıma sunuldu. Toplam tutar 2,86 milyon INJ oldu ve bu da 22,05 milyon dolara ulaştı. Ağustos ayından bu yana sansasyonel bir artış kaydeden Injective kilit açılımının etkisini güçlendirdi. 2,86 milyon INJ’nin değeri cari fiyatlarla 110 milyon dolara denk geliyor. Proje büyümesi, dolaşımdaki arz büyümesindeki dalgalanmaları da etkileyebilecek düzeye ulaştı.

21 Ocak’ta gerçekleşecek 142 milyon dolarlık INJ kilit açılımının dağılımı ise şu şekilde olacak;

  • Yaklaşık değeri 13 milyon dolar olan 333,33 bin INJ, danışmanlara ve katkı sağlayanlara aktarılacak.
  • Yaklaşık değeri 130 milyon dolar olan 3,33 milyon INJ ise Injective ekibine aktarılacak.

CoinMarketCap verilerine göre INJ’nin dolaşımdaki arza göre hesaplanan piyasa değeri 3.234 milyar dolar. INJ’nin işlem hacmi son 24 saatte 300 milyon dolar değerinde. INJ’den gelen bu verilere baktığımızda, 21 Ocak’ta gerçekleşecek kilit açılımının volatilite yaratması bekleniliyor.. Ancak bu INJ’ler popüler kripto para birimlerinin çöküşüne neden olacak kadar büyük görünmüyor.

Dolaşımdaki arzın yüzde 4,35’ini oluşturan ve çoğunluğu proje ekiplerine aktarılacak olan INJ’nin kilit açıldıktan sonra satış baskısı yaratıp yaratmayacağı belli değil. INJ’nin toplam arzı 100 milyon adettir ancak kilidin açılmasıyla birlikte dolaşımdaki arz 87,3 milyon adede yükselecektir.

 

Injective (INJ) Kritik Kilit Açılımı! Peki Fiyatı Düşecek Mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!