Huawei Metaverse ve Web3 Alliance’ı Başlatacak

Huawei Metaverse ve Web3 Alliance'ı Başlatacak
Huawei Metaverse ve Web3 Alliance'ı Başlatacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Huawei, Doğu Asya için Metaverse ve Web3 Alliance’ı Başlatacak

Huawei, Doğu Asya için Metaverse ve Web3 Alliance'ı Başlatacak
Huawei, Doğu Asya için Metaverse ve Web3 Alliance’ı Başlatacak

Çinli teknoloji devi Huawei’nin bulut şubesi, bu teknolojilerin Doğu Asya bölgesinde hızla benimsenmesini ve yaygınlaşmasını kolaylaştırmayı amaçlayan metaverse ve Web3 Alliance projesinin lansmanında birden fazla blockchain şirketiyle ‘ağır’ bir ortaklığa girdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Tesadüf eseri, Huawei Cloud, Bali’de düzenlenen 2023 Huawei Cloud Asya Pasifik Ortaklık Liderleri Zirvesi’nde Polygon ( MATIC ), Deepbrain Chain ( DBC ), Morpheus Labs ( MITX ) ve BlockChain Solutions ile gelecekte takip edecek diğer şirketlerle iş birliğini duyurdu. , Endonezya, 23 Şubat’ta, WeChat’in 25 Şubat’ta bildirdiği gibi.

Ortaklık ve lansman duyurusu hakkında yorum yapan Morpheus Labs CEO’su Pei-Han, şirketinin “Huawei Metaverse – Web3 Alliance’ın ana ortaklarından biri” olarak projeye dahil olduğunu vurguladı .

Genişleyen Ufuklar

22-24 Şubat tarihleri ​​arasında gerçekleşen zirvede metaverse ve Web3 Alliance ortaklarının yanı sıra Cloudsec Asia, Sirius, HKT Enterprise Solutions, China Telecom, China Mobility ve China gibi bölgedeki diğer BT firmaları da bir araya geldi. Unicom, teknolojinin erişimini genişletme çabalarını görüşmek üzere.

Rapora göre Huawei Cloud, 730 milyon son kullanıcıya hizmet verirken dijital dönüşüm gerçekleştirmeyi ve üretkenliği artırmayı hedeflediği yaklaşık 30 ülkede hükümetlere ve işletmelere bulut tabanlı, yapay zeka ( AI ) ve büyük veri dağıtıyor. dünya çapında

Ayrıca, yakın tarihli blockchain ittifakı, Huawei’nin yeni teknolojileri genişletme çabalarından yalnızca biri, çünkü Kasım 2021’de 5G teknolojisinin küresel sahnede daha yeni çıkış yapmasına rağmen, 2030’a kadar 6G ağını yaymayı hedeflediğini duyurdu . .

Son duyuru , teknoloji şirketi Tencent’in bulut şubesi olan Tencent Cloud’un Ankr ( ANKR ), Avalanche ( AVAX ), Layer 1 ağı Sui ve Ethereum ( ETH ) Layer 2’yi içeren merkezi olmayan teknoloji projeleriyle ortaklığı hakkındaki önceki haberlerin ardından geldi. zkEVM ölçeklendirme çözümü Scroll , küresel Web3 ekosistem gelişimini desteklemek amacıyla.

Huawei Metaverse ve Web3 Alliance’ı Başlatacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!