Haziran 2023’te Yatırım Yapmak İçin 5 Ucuz Kripto Para Birimi!

Mayıs 2023'te 0,10 Doların Altındaki En İyi 5 Kripto Para Birimi
Mayıs 2023'te 0,10 Doların Altındaki En İyi 5 Kripto Para Birimi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haziran 2023’te Yatırım Yapmak İçin 5 Ucuz Kripto Para Birimi!

 5 ucuz kripto para birimi
Haziran 2023’te Yatırım Yapmak İçin 5 Ucuz Kripto Para Birimi!

2023’ün altıncı ayı yaklaşırken ve kripto para piyasasının çoğunluğu ya kırmızı denizde yüzüyor ya da en iyi ihtimalle mütevazı kazançlar kaydediyorken, bazı dijital varlıklar kripto tüccarlarının ve yatırımcıların dikkatini düşük başına çekme konusunda başarısız olmuş olabilir. birim.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Bunu göz önünde bulunduran Finbold , (hala) bütün para başına önemli ölçüde düşük bir fiyat eşiğine sahip olan ancak yine de Haziran 2023’te herkesin alışveriş listesine girmesi gereken en umut verici kripto para birimleri listesine ulaşmak için piyasayı analiz etti .

XRP (XRP)

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) ile Ripple arasında blockchain şirketinin lehine sonuçlanmak isteyen geniş çapta kamuoyuna duyurulan davayla , merkezindeki token olan XRP , bu gerçekleşirse önemli bir ralli yapabilir ve bu bir düşük bir fiyata satın almak için iyi bir zaman.

Basın zamanında, XRP tokeni , son 24 saatte %1,47 düşüşle 0,46 dolardan el değiştiriyordu, ancak önceki yedi günde %1,29’luk bir artış kaydediyordu. 24 Mayıs’ta Finbold’da.

XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Cardano (ADA)

Bu arada, Cardano’nun ( ADA ) arkasındaki ekip, eşler arası işlemlere ve merkezi olmayan uygulamalara (dApp’ler) güç veren temel kanıt-of-stake ( PoS ) blok zincirini geliştirmek için sıkı bir şekilde çalışıyor ve ayrıca işlem hacmi açısından mükemmel sonuçlar kaydediyor. ve sayı, aktif kripto cüzdanları , balina birikimi, staking değeri ve akıllı sözleşmeler .

Bir önceki aya göre birikmiş %4,85’lik kayıpları tersine çevirmek için mücadele ederken, gün içinde %0,98 ve hafta boyunca %0,05 düşüş kaydeden, her biri 0,37 $’lık bir fiyatla Cardano, şu anda iyi bir pazarlık olmaya devam ediyor . fiyatın artma potansiyeli var.

Cardano 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Cardano 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

TRON (TRX)

Aynı zamanda, TRON ( TRX ) son zamanlarda sosyal, pazar ve fiyat etkinliği açısından diğer tüm kripto varlıklarını (kısaca) gölgede bırakmayı başardı ve bir varlığın özelliklerini birleştiren en iyi 5.242 kripto para birimi listesi olan AltRank’te lider konuma ulaştı. kripto pazarının geri kalanına karşı sosyal ve pazar etkinliği.

Finbold’un Mayıs ayında satın alınabilecek 0,10 doların altındaki en iyi kripto paralar listesinde de yer alan TRON, şu anda geçtiğimiz güne göre %1 düşüşle 0,08 dolardan işlem görüyor, ancak geçen hafta %9,88’lik daha kayda değer kazançlar yazıyor ve şu kadarı: Bir önceki aya göre %17,43.

TRON 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
TRON 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Polygon (MATIC)

Önümüzdeki birkaç hafta içinde ağ ücreti yapısında büyük bir yeni yükseltme, zkEVM optimizasyonları ve işlem ücretlerinde %20’lik bir düşüş duyurduktan sonra , Polygon ( MATIC ) , şirket ekibi gelişmeleri sunarken yükseliş fiyat hareketine bakıyor olabilir .

Bu güncellemeler daha önemli bir ralliyi tetikleyene kadar, Polygon, varlık 11,89’u tersine çevirmeye çalışırken, son güne göre %1,23’lük bir düşüşü, ancak hafta boyunca %2,42’lik bir artışı temsil eden 0,87 $’lık fiyattan el değiştiriyor. aylık grafiğinden % düşüş.

Poligon 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Poligon 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Polkadot (DOT)

Ledger soğuk deposundaki büyük bir güvenlik açığının ortaya çıkmasının ardından, eski kullanıcıları ondan uzaklaşıyor gibi görünüyor ve birçoğu Polkadot’u ( DOT ) ve kullanıcıların telefonlarını dönüştürmelerine olanak tanıyan bir soğuk depolama çözümü olan Vault uygulamasını tercih ediyor olabilir. uçak modunda hava boşluklu bir cüzdana, potansiyel olarak blok zincirinin belirtecine yakın gelecekte bir itme sağlar.

Şimdilik Polkadot, son 24 saatte %1,43’lük bir kayıp, ancak son yedi günde %0,07’lik bir artış göstererek, bir önceki ayda biriktirdiği %10,51’lik düşüşü tersine çevirmeye çalışırken, 5,30 $’dan işlem görüyor. .

Polkadot 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Polkadot 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Çözüm

Her şey düşünüldüğünde, bir dijital varlığın düşük fiyatı, akıllı bir yatırımcıyı en azından ona ikinci kez bakmaktan (ve yatırım yapmadan önce araştırmak açısından kendi durum tespitini yapmaktan ) asla vazgeçirmemelidir. Son zamanlardaki bazı (aynı zamanda çok ucuz) kripto paraların da gösterdiği gibi, birkaç yüz dolarlık iyi zamanlanmış bir yatırım, kişiyi multi-milyoner bile yapabilir.

 

 

 

 

 

Haziran 2023’te Yatırım Yapmak İçin 5 Ucuz Kripto Para Birimi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!