Günün Kazandıran Kripto Paraları Hangileri Oldu ? 23 Aralık 2023

Bitcoin Ayısı Capo, Bu Altcoin’lerde Yükseliş Bekliyor!
Bitcoin Ayısı Capo, Bu Altcoin’lerde Yükseliş Bekliyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günün Kazandıran Kripto Paraları Hangileri Oldu ?

Günün Kazandıran Kripto Paraları Hangileri Oldu ? – Bitcoin spot ETF haber akışının yoğun olduğu haftayı takiben, hangi altcoin‘lerin hafta sonuna hareketli bir başlangıç yaptığına dair güncel gelişmeler neler?

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Geçtiğimiz hafta, kripto para piyasası oldukça oynak bir seyir izledi. Bitcoin spot ETF’lerin onaylanma zamanı ve potansiyel etkileri konusundaki spekülasyonlar ön plana çıktı. Birçok kripto oyuncusu, gelecek hakkında tahminlerde bulundu. Bitcoin spot ETF’lerin muhtemelen Ocak ayında onaylanacak olması, kripto boğasını daha da güçlendirdiği ortak bir görüştü.

BTC’nin 43 bin ile 44 bin dolar arasında dalgalanma gösterdiği haftada, birkaç altcoin önemli artışlar kaydetti. Özellikle Solana (SOL), geçen haftanın en parlak kripto para birimi olarak öne çıktı.

Tüm bu piyasa dinamiklerini göz önüne aldığımızda, günün öne çıkan ve gölgede kalan kripto paralar hangileri olarak belirlendi?

Günün Kazananlar Listesi

Son 24 saatte en büyük yükselişi gösteren coin’ler listesinde, Optimism Coin (OP) %21,84’lük artışla zirveye yerleşti. İkinci sırada %16,90 artışla aelf Coin (ELF), üçüncü sırada %15,22’lik artışla Pepe (PEPE), dördüncü sırada %10,83’lük artışla Aptos Coin (APT), ve son olarak %9,29’luk artışla The Graph (GRT) yer aldı.

Günün Kaybedenler Listesi

En çok değer kaybeden coin’ler listesinde ilk sırayı Internet Computer (ICP) aldı; ICP, son 24 saatte %9,88’lik bir düşüşle lider konumda. Hemen ardından, Helium (HNT) geldi ve HNT, son 24 saatte %9,33’lük bir değer kaybı yaşadı. Kripto piyasasındaki genel yükselişe rağmen düşen coin sayısında azalma gözleniyor. Piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasında yer alan ve BRC20 token’ı olan SATS (SATS), %7,05’lik bir düşüş yaşadı. Öte yandan, Bitget Token (BGB) %8,47’lik ve Bonk (BONK) da yaklaşık %4,53’lük bir düşüşle kaybedenler listesine dahil oldu.

Günün Kazandıran Kripto Paraları Hangileri Oldu ? 23 Aralık 2023

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!