Günün En Çok Yükselen Kripto Paraları – 12.12.2023

Günün En Çok Yükselen Kripto Paraları
Günün En Çok Yükselen Kripto Paraları
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günün En Çok Yükselen Kripto Paraları

Injective, THORChain ve ORDI’nin yükseliş eğilimini devam ettirdiği bir ortamda, grafikler ve teknik göstergeler üzerinden geçmiş fiyat hareketlerini inceleyerek analiz yapacağız. Destek ve direnç seviyelerini belirleyip, yatırımcılara alım-satım kararları konusunda yol göstereceğiz.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

INJECTİVE (INJ) ANALİZ

INJECTİVE (INJ) ANALİZ
INJECTİVE (INJ) ANALİZ

Önceden belirttiğimiz gibi, INJ grafiğinde 590 günlük bir TOBO formasyonundan söz etmiştik. Başlangıçta sağ omuz hedefine, yani 18.40$ seviyelerine kadar bir yükseliş yaşandı. Şu anda ise sol omuz hedefine, yani 27.135$ seviyelerine kadar bir yükseliş gözlemledik. Gelecekte, eğer 27.135$ seviyesinin üzerinde destek bulunabilirse, 90$ seviyelerine kadar olan son hedefe yönelik bir yükseliş dalgası takip edebiliriz. Ancak, bu dönemde kripto piyasasının genel risk durumunu değerlendirmek ve ardından hedefleri bu dengeye göre ayarlamak önemlidir.

THORChain RUNE ANALİZ

THORChain RUNE ANALİZ
THORChain RUNE ANALİZ

Rune grafiğine baktığımızda, 0.91 dolar seviyesinden başlayan güçlü bir yükselişin ardından 7.232 dolar seviyesine kadar devam ettiğini görmekteyiz. Daha sonra ise yükselen bir kanal oluşturduğunu gözlemliyoruz. Eğer bu yükselen kanal yapısı aşağı yönlü bir kırılma yaşamazsa, tahminimize göre kanalın üst bandını hedefleyerek yükselmeye devam edecektir.

Kanalın yukarı yönlü bir kırılım yaşadıktan sonra, Rune’un 11 dolar seviyelerine kadar olan bir yükseliş sergilemesi beklenmektedir. Ancak, eğer yükselen kanal yapısı aşağı yönlü bir kırılma gösterir ve bu durum 5.789 dolar seviyesindeki destek noktasının da kırılmasına neden olursa, önce 4.249 dolar seviyelerine ardından da 3.507 dolar seviyesine kadar bir düşüş görebiliriz. Bu nedenle, kanalın hareketini dikkatlice takip etmek ve kritik destek seviyelerini göz önünde bulundurmak önemlidir.

ORDINALS (ORDİ) ANALİZ 

ORDINALS (ORDİ) ANALİZ 
ORDINALS (ORDİ) ANALİZ 

BRC-20 tokenlerinin son derece güçlü bir yükseliş sergilediği bu dönemde, ORDİ bu yükseliş dalgasından en çok fayda sağlayan coinlerden biri olarak öne çıkıyor. %2230’luk etkileyici bir yükselişin ardından, coin yatay bir seyir izledi. Bu yatay seyirin sonrasında, simetrik üçgen formasyonunun ortaya çıktığını gözlemledik. Eğer simetrik üçgenin yukarı yönlü bir kırılma yaşanırsa, ORDİ’nin yaklaşık olarak %80 oranında bir yükseliş yaşayarak 98 dolar seviyelerine kadar ilerleyebileceği senaryosu ortaya çıkabilir.

Ancak, simetrik üçgenin aşağı yönlü bir kırılma gösterdiği senaryoda, ORDİ’nin ortalama olarak %40 oranında bir düşüş yaşayarak 26 dolar seviyelerine kadar geri çekilebileceği öngörülmektedir. Bu süreçte, simetrik üçgenin gelişimini yakından takip etmekle birlikte genel piyasa koşullarını da dikkatlice gözlemlemek önemlidir.

Tüm analizlerimizde, Bitcoin‘in genel yapısını ve piyasanın genel dinamiklerini yakından takip etmek kritik bir öneme sahiptir. Zira Bitcoin’in derin bir düzeltme dönemine girmesi durumunda, tüm altcoinlerdeki pozitif eğilimler bozulabilir. Diğer taraftan, Bitcoin’in yatay bir seyir izlemesi veya yükselişine devam etmesi durumunda, altcoinlerdeki yükselme eğilimi daha da güçlenerek devam edebilir.

Günün En Çok Yükselen Kripto Paraları – 12.12.2023

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!