Google Bard’a 2023 Sonunda SHIB Fiyatının Ne Olacağını Sorduk!

Google Bard'a 2023 Sonunda SHIB Fiyatının Ne Olacağını Sorduk!
Google Bard'a 2023 Sonunda SHIB Fiyatının Ne Olacağını Sorduk!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Google Bard’a 2023 Sonunda SHIB Fiyatının Ne Olacağını Sorduk; İşte Söylediği Şey

Google Bard'a 2023 sonunda SHIB fiyatının ne olacağını sorduk; İşte söylediği şey
Google Bard’a 2023 Sonunda SHIB Fiyatının Ne Olacağını Sorduk; İşte Söylediği Şey

ChatGTP’nin başarısının yapay zekaya ( AI ) olan ilginin yeniden canlanmasına yol açmasının ardından, kripto para birimi sektöründe gelecekteki pazar eğilimlerini tahmin etmede kullanım yeteneğini gösteren Google Bard da dahil olmak üzere yeni ürünler alana giriyor .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Bu bağlamda Finbold, Bard’dan Shiba Inu’nun ( SHIB ) 2023’ün sonuna kadar olası fiyatı hakkında bilgi istedi. Selefi gibi, bu chatbot da 2023’ün sonunda SHIB’in fiyatını kesin olarak tahmin edebilmekten uzaklaştı. , ancak yine de olası bir fiyat seviyesi teklif etti.

Kartlarda 0,00001 Dolar mı?

Spesifik olarak Google Bard, Shiba Inu madeni parasının fiyatının yıl sonuna kadar 0,000010$’a ulaşmasının mümkün olduğunu söyledi ve “bunun şu anki 0,0000085$’lık fiyatından önemli bir artışı temsil edeceğini” kabul etti. Gerçekten de,% 17,65’lik bir artışa eşit olacaktır.

Bunun da ötesinde, yapay zeka aracı, CoinPriceForecast, PricePredictions ve diğerleri dahil olmak üzere farklı kaynaklardan alınan 2023 için başka Shiba Inu fiyat tahminleri sundu ve bunların ortalaması, Bard’ın tahminlerine yakın olarak 0,00001125 dolara kadar düşürülebilir.

SHIB 2023 sonu fiyat tahminleri. Kaynak: Google Bard
SHIB 2023 sonu fiyat tahminleri. Kaynak: Google Bard

SHIB Fiyatını Etkileyen Faktörler

Bard’ın işaret ettiği gibi, SHIB’nin 2023’teki fiyat artışına katkıda bulunabilecek birden fazla faktör var; bunlar arasında geleneksel yatırımcılar tarafından artan kripto kabulü , Shiba Inu ekosisteminin daha da büyümesi ve ayrıca kripto para birimi ve genel piyasa hakkında olumlu haberler yer alıyor. .

Öte yandan, platform, 2023’te SHIB fiyatını olumsuz etkileyebilecek ve herhangi bir yatırımcının dikkate alması gereken faktörler olarak kripto ticaretindeki düzenleyici engelleri, kripto pazarındaki düşüşü ve olumsuz haberleri listeledi.

2023'te SHIB fiyatını etkileyen faktörler. Kaynak: Google Bard
2023’te SHIB fiyatını etkileyen faktörler. Kaynak: Google Bard

Shiba Inu Fiyat Analizi

Bu arada Shiba Inu, 26 Mayıs’ta alınan son verilere göre, yazının yazıldığı sırada 0,000008488$ fiyatından el değiştiriyordu ve gün için %0,46’lık bir kazanç kaydediyor, ancak geçen hafta %2,33 ve bir önceki aya göre %19,60 düşüş kaydediyordu. .

Shiba Inu 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Shiba Inu 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SHIB’in gerçekten Google Bard tarafından öngörülen fiyata ulaşıp ulaşamayacağı, sohbet robotunun da vurguladığı gibi, Shiba Inu ekosistemiyle yakından ilgili diğer gelişmelerin yanı sıra daha geniş kripto para birimi ve makroekonomik manzaraya ilişkin genel atmosfer ve duyarlılığa bağlı olacaktır.

 

Google Bard’a 2023 Sonunda SHIB Fiyatının Ne Olacağını Sorduk!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!