Google Bard, 2024 Başı İçin XRP Fiyatını Tahmin Ediyor!

Google Bard, 2024 Başı İçin XRP Fiyatını Tahmin Ediyor!
Google Bard, 2024 Başı İçin XRP Fiyatını Tahmin Ediyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Google Bard, 2024 Başı İçin XRP Fiyatını Tahmin Ediyor!

Google Bard, 2024 başı için XRP fiyatını tahmin ediyor
Google Bard, 2024 Başı İçin XRP Fiyatını Tahmin Ediyor!

Yapay zekaya ( AI ) yeniden canlanan ilgi henüz azalmadığından, Google Bard ve ChatGPT gibi ürünler, kripto para birimi sektörü ve XRP gibi varlıklar da dahil olmak üzere birden fazla sektöre ilişkin öngörüler sunmak için trendleri ve karmaşık bilgileri analiz etme konusundaki yararlılıklarını kanıtladı .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Gerçekten de, bir XRP spot borsa yatırım fonu ( ETF ) başvurusuna ilişkin (yanlış olduğu artık kanıtlanmış) raporlar üzerine fiyatta yaşanan büyük artışın ardından , söz konusu token 0,65 dolar civarındaki önceki seviyesine geri döndü ve Finbold Bard’dan para istedi. 2024’ün başındaki olası fiyatlara ilişkin bilgiler.

Bard’ın XRP’ye İlişkin Tahminleri

AI chatbot’a göre, mevcut fiyatı, geçmiş performansı, genel piyasa duyarlılığı, düzenleyici gelişmeler, kurumsal benimsenme gibi çeşitli faktörler dikkate alındığında “2024 başında XRP için olası bir fiyat aralığı 0,50 ila 1,80 dolar arasında olabilir”. ve diğerleri.

Ancak Bard, bunun hâlâ potansiyel bir fiyat aralığı olduğu ve XRP’nin yeni yılın başındaki gerçek fiyatının, kripto piyasasının doğası gereği değişken olması ve fiyatları etkileyebilecek çeşitli faktörlere bağlı olması nedeniyle daha yüksek veya daha düşük olabileceği konusunda uyarıyor . beklenmedik bir şekilde.

Dikkate Alınacak Faktörler

Google Bard’ın vurguladığı gibi, XRP’nin 2024 başındaki fiyatını etkileyebilecek bir dizi faktör var; bunlar arasında tokenın geçmişte yaşadığı önemli fiyat dalgalanmaları, özellikle de 2020’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 dolardan kayda değer düşüş yer alıyor. Ocak 2018.

Ayrıca, kripto para birimlerine yönelik genel görüş olumlu kalırsa XRP’de talep ve fiyatta artış görülebilir. Bunun da ötesinde, kripto varlıklarına ilişkin daha olumlu hükümet düzenlemeleri ve politikaları, XRP de dahil olmak üzere fiyatları olumlu yönde etkileyebilir.

Ayrıca Bard, “eğer daha fazla işletme ve kurum ödemeler veya başka amaçlar için XRP’yi benimsemeye başlarsa, bu durum talebi artırabilir ve fiyatı yükseltebilir” diye belirtti. Gerçekten de XRP, birkaç kurumun XRP’yi yaratan şirket olan Ripple’ın hizmetlerini benimsemesinin ardından bu ayın başlarında yükselişe geçti.

Son olarak, Ripple Payments’ın (eski adıyla RippleNet) daha da geliştirilmesinin, işletmelerin blockchain’den daha hızlı, daha ucuz, daha kolay ve daha verimli çapraz geçiş için kurumsal düzeyde altyapı sağlaması nedeniyle XRP’nin kullanımını ve fiyatını önemli ölçüde etkileyebileceğini gözlemledi . -sınır ödemeleri.

XRP Fiyat Analizi

Bu arada, XRP yazının yazıldığı sırada 0,6536 $ fiyatından el değiştiriyordu, son 24 saatte %0,11’lik bir düşüş kaydetti ve önceki yedi gün boyunca fiyatına göre %5,01 kayıp yaşadı ancak hâlâ %34,01’lik kazançlarını koruyordu. Son grafiklerin gösterdiği gibi, geçen ay boyunca birikmiş.

XRP 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
XRP 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Yapay zeka aracının da kabul ettiği gibi XRP, belirlediği aralıkta üst fiyata ulaşma kapasitesine sahip ancak olumsuz faktörler, özellikle Ripple’ın Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na ( SEC) karşı açtığı davada nihai karar olarak onu 0,50 dolara kadar zorlayabilir. ) muhtemelen Temmuz 2024’e kadar gelmeyecek .

 

 

 

Google Bard, 2024 Başı İçin XRP Fiyatını Tahmin Ediyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!