Google Bard, 2024 Başı İçin SHIB Fiyatını Tahmin Ediyor

Google Bard, 2024 Başı İçin SHIB Fiyatını Tahmin Ediyor
Google Bard, 2024 Başı İçin SHIB Fiyatını Tahmin Ediyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Google Bard, 2024 Başı İçin SHIB Fiyatını Tahmin Ediyor

Google Bard, 2024 başı için SHIB fiyatını tahmin ediyor
Google Bard, 2024 Başı İçin SHIB Fiyatını Tahmin Ediyor

Yapay zekaya ( AI ) yeniden canlanan ilgi henüz azalmamış olsa da, sürekli gelişmeler sayesinde Google Bard gibi platformlar, eğilimleri analiz etme ve kripto para birimi sektörü ve Shiba Inu ( SHIB ) gibi varlıklar hakkında öngörü sağlama konusunda halihazırda büyük faydalar gösterdi .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Gerçekten de, SHIB’in en son kripto para piyasası trendlerini takip ettiğini ve tüm grafiklerinde kazançlar kaydettiğini dikkate alan Finbold, meme dijital varlığının olası fiyatına ilişkin kapsamlı bir analiz için Alphabet’in (NYSE: GOOGL ) Google Bard’ına danıştı. 2024’ün başında.

Bard’ın SHIB İçin Tahminleri

AI aracının vurguladığı gibi, “SHIB için 2024’ün başındaki potansiyel fiyat aralığı 0,000007 $ ile 0,000015 $ arasında olabilir” ve bu “hem olumlu gelişmeler nedeniyle devam eden büyüme olasılığını hem de piyasa koşulları nedeniyle fiyat dalgalanmaları potansiyelini yansıtır. diğer faktörler.”

Bununla birlikte Bard, bunun yalnızca potansiyel bir fiyat aralığı olduğu ve “kripto para birimi fiyatları oldukça öngörülemez olduğundan” köpek meme kripto para biriminin 2024 başındaki gerçek fiyatının daha yüksek veya daha düşük olabileceği için okuyucuya yine de dikkatli olmasını tavsiye ediyor. ve herhangi bir tahmin dikkate alınırken dikkatli olunması gerekir.

SHIB’i Etkileyen Faktörler

Sohbet robotu, oyundaki ana faktörler olarak, Shiba Inu ekosistemi için Katman 2 ölçeklendirme çözümü olan Shibarium’un büyümesini seçti; bunun geliştirilmesi ve benimsenmesi “Shibarium ağında kullanım ve işlem hacminin artmasına yol açabilir ve potansiyel olarak SHIB’in performansını artırabilir” fiyat.”

Yapay zeka platformu ayrıca Shiba Inu’nun büyüyen ve sadık topluluğunun önemini vurguladı:

“SHIB’in büyümesinde etkili olan geniş ve aktif bir destekçi topluluğu var. Topluluğun desteğinin ve katılımının devam etmesi, SHIB’in fiyatını olumlu yönde etkileyebilir.”

Ayrıca Bard, Shiba Inu’ya artan kurumsal ilginin yatırım ve talebin artmasına yol açabileceğini , bu kripto varlığın fiyatının gelecekte yükselmesine yardımcı olabileceğini vurguladı ve “yeni gelişmelerin, ortaklıkların ve büyük borsalardaki listelemelerin” artacağını vurguladı. görünürlük ve benimsenme.

SHIB Fiyat Analizi

Mevcut durumda Shiba Inu, haber yayınlandığı sırada 0,000009 $ fiyatından işlem görüyordu ve gün içinde %4,33’lük bir artış kaydederken, buna ek olarak önceki hafta %4,80 artış gösterdi ve geçen aya göre %27,12 ile daha önemli bir kazanç elde etti. 16 Kasım’ın son verilerine göre.

Shiba Inu 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Shiba Inu 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Her şey göz önünde bulundurulduğunda, SHIB’in mevcut fiyatı Google Bard’ın en düşük tahmininden daha yüksek ancak aynı zamanda üst projeksiyonundan da %66,67 daha düşük. Boks efsanesi Manny Pacquiao ile işbirliği .

 

 

Google Bard, 2024 Başı İçin SHIB Fiyatını Tahmin Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!