Gelecek Hafta Satın Alınabilecek 0,10 Doların Altında 3 Kripto Para Birimi

Önümüzdeki Hafta Kaçınmanız Gereken 3 Kripto Para!
Önümüzdeki Hafta Kaçınmanız Gereken 3 Kripto Para!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelecek Hafta Satın Alınabilecek 0,10 Doların Altında 3 Kripto Para Birimi

Gelecek hafta satın alınabilecek 0,10 doların altında 3 kripto para birimi
Gelecek Hafta Satın Alınabilecek 0,10 Doların Altında 3 Kripto Para Birimi

Kripto para piyasasındaki varlıkların çoğunluğu yatay bir şekilde işlem görmeye geri dönse de, bazıları önümüzdeki hafta iyi bir satın alma için sağlam temellere sahip olabilir ve bazıları hala tam para başına 0,10 doların altındaki düşük giriş fiyatından mevcut olabilir. .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Bunu akılda tutarak Finbold, sektörü analiz etti ve son haftalarda fiyat hareketleri, geliştirme çabaları ve topluluğu açısından öne çıkan ve bu nedenle önümüzdeki günler için cazip bir yatırım fırsatı temsil eden üç kripto para biriminin bir listesine ulaştı .

Kaspa (KAS)

Sadece iş kanıtı ( PoW ) ekosistemi Kaspa ( KAS ), olağanüstü derecede hızlı 1 saniyelik blok süreleriyle yatırımcıların ilgisini çekmekle kalmadı , aynı zamanda ana ağa rağmen arzının %72’sinden fazlasının halihazırda dolaşımda olduğunu gören hızlı sürüm de oldu. iki yaşından küçük olmak – bunların hepsi giderek artan çekiciliğine katkıda bulunuyor.

Sonuç olarak, kripto paranın fiyatı yılın başından bu yana etkileyici bir şekilde %834 artış göstermeyi başardı ve sadece geçen ay %34,5 artış gösterdi, ancak ilerlemesi geçen hafta yavaşladı ve bu dönemde %0,72 arttı. Günlük grafikte %0,07 marjinal kayıpla.

Kaspa 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Kaspa 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Veraset (VRA)

Bu arada, ortaya çıkan açık defter ekosistemi Verasity’nin ( VRA ) kripto para birimi, 10 milyar VRA’nın dahil olduğu kripto endüstrisindeki en büyük yanmalardan birinin ardından ve ekibinin çekirdeğini geliştirme çabaları göz önüne alındığında büyük bir yükselişin eşiğinde olabilir. işletme.

VRA, gün içindeki %6,86’lık düşüşe rağmen haftalık grafiğinde %32,11’lik önemli bir kazanç kaydediyor ve son verilere göre geçen ay %39,78 artış kaydederek 2023’ün başından bu yana %159’luk bir büyümeye katkıda bulunuyor. 6 Ekim’de alındı.

Verasity'nin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Verasity’nin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

TRON (TRX)

Son olarak, TRON ( TRX ) son günlerde fiyat açısından zor durumda olabilir, ancak Google Cloud’un genişleyen blockchain’i ile duyurduğu iş birliği önümüzdeki hafta toparlanma anlamına gelebilir. Özellikle TRON DAO, TRON’un Google Cloud’a entegrasyonunun amacının ağın daha fazla benimsenmesini sağlamak olduğunu açıkladı.

Yazının yazıldığı sırada TRON, 0,0869 $ fiyatından el değiştiriyordu, son 24 saatte %2,61 ve önceki yedi günde %1,79 düşüş kaydetti, ancak hâlâ aylık %12,02’lik kazançlarını ve bir önceki yılın aynı ayına kadarki kazançlarını koruyordu. En son grafiklerin önerdiği gibi tarih (YTD) %60 arttı.

TRON 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
TRON 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Çözüm

Aslında, yukarıdaki kripto paralar son aylarda güçlü temeller sergilediler ve bazılarında yaşanan geçici aksaklıklara rağmen, 9 Ekim’de başlayan haftada daha fazla yükselişin beklendiğini öne sürüyorlar. Bununla birlikte, bu sektördeki durum bazen değişken olabiliyor. Yatırım yapmadan önce kişinin kendi araştırmasını yapması ve riskleri tartması neden önemlidir?

 

 

 

 

Gelecek Hafta Satın Alınabilecek 0,10 Doların Altında 3 Kripto Para Birimi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!