Gelecek Hafta İşlem Yapmaktan Kaçınmak İçin 5 Kripto Para Birimi!

Nisan 2023'te 0,10 Doların Altındaki En iyi 5 Kripto Para Birimi
Nisan 2023'te 0,10 Doların Altındaki En iyi 5 Kripto Para Birimi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelecek Hafta İşlem Yapmaktan Kaçınmak İçin 5 Kripto Para Birimi!

Gelecek hafta işlem yapmaktan kaçınmak için 5 kripto para birimi
Gelecek Hafta İşlem Yapmaktan Kaçınmak İçin 5 Kripto Para Birimi!

Sürekli gelişen kripto para birimleri manzarasında , pazar, Bitcoin’in ( BTC ) başlangıcından bu yana önemli ölçüde genişledi ve tacirlere ve yatırımcılara çeşitli fırsatlar sundu.

Kripto piyasası, yatırımcıların ve tüccarların yararlanabileceği bir dizi fırsat sunsa da , yatırım için tutarlı bir çekiciliği sürdürmeyen bazı dijital varlıklar var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

4 Ağustos’ta piyasa koşullarının kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra Finbold, yatırımcıların en azından kısa vadede uzak durması gereken 5 kripto para birimi seçti.

Kel (Kel)

Temmuz ayının sonunda uzun zamandır beklenen lansmanından hemen sonra, Base blok zincirinin yerel tokeni BALD, sözleşmeli dağıtımcılar tarafından gerçekleştirilen şüpheli bir rug pull’dan sonra fiyatının keskin bir şekilde düştüğünü gördü.

Token çöktükten kısa bir süre sonra, zincir üstü veriler, tokenlerin aktarıldığı kripto cüzdanlarının, bir zamanlar FTX’in kurucu ortağı Sam Bankman-Fried tarafından kontrol edilen, artık feshedilmiş bir ticaret şirketi olan Alameda Research’e bağlı olduğunu ortaya çıkardı .

Yayınlandığı sırada BALD %21,5 artışla 0,007885 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, kripto tokeni, 31 Temmuz lansmanından %-62,5 ile keskin bir şekilde aşağıda kaldı.

Lansmanından bu yana BALD fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap
Lansmanından bu yana BALD fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Son 24 saatte fiyatı bir miktar toparlansa da BALD’ın lansmanının yatırımcıları dolandırmak için tasarlanmış bir plan olduğu açık.

Kripto X (CX)

Crypto X (CX), “Crypto Twitter’ın (CT) harika ve yenilenmiş versiyonudur.”

Başka bir deyişle, Twitter’ın yakın zamanda X olarak yeniden markalaşmasından ilham alan bir meme parasıdır . Bu yeni kripto paranın, Elon Musk’ın Twitter’ın ikonik mavi kuşunu öldürme kararından yararlanmayı umduğunu varsaymak güvenlidir.

Ancak işler en azından şimdilik CX için planlandığı gibi gitmiyor. Kripto belirteci, lansmanından bu yana neredeyse %90 düştü ve sadece birkaç gün içinde 0,000001065 dolardan 0,0000001276 dolara düştü. Ne de olsa, fiyatı yalnızca yutturmaca ve sosyal medya etkileyicileri tarafından yönlendirilen, önemli bir faydası veya kullanım durumu olmayan bir mem kripto para birimidir.

Lansmanından bu yana 1 haftalık CX token fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap
Lansmanından bu yana 1 haftalık CX token fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Wemix (WEMIX)

Güney Kore merkezli oyun geliştiricisi Wemade ile ilişkili kripto token WEMIX, düşük benzin fiyatları, Kalıcı Basma Ödülleri (PMR’ler), Kalıcı Basma Ödülleri (PMR’ler) , ve saniyede 4.000 işlemlik güçlü işlem hacmi.

Ancak kripto para birimi, dolaşım sayıları hakkında yanıltıcı bilgiler nedeniyle 2022’nin sonlarında en büyük dijital varlık borsalarından çıkarıldı . WEMIX o zamandan bu yana fiyatta toparlanamadı ve şu anda fiyatı günde %2,9, geçen aya göre %14 ve 1 yıllık grafikte %80 düşüşle 0,611 $’dan işlem görüyor.

WEMIX 1 yıllık fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap
WEMIX 1 yıllık fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Dünya Parası (WLD)

Çok tartışılan Worldcoin (WLD) tokeni, lansmanından sonra fiyatı fırladı, ancak aldatmaca kısa sürdü.

Bu yeni kripto para birimi, kullanıcıların kimliklerini doğrulamak için iris taramalarını kullanma şeklindeki tartışmalı bir konsepte dayanıyor. Proje, hemen küresel düzenleyicilerin dikkatini çekti ve yaygın olarak benimsenme ihtimalini önemli ölçüde riske attı.

Örneğin, Kenya hükümeti, Worldcoin’in gizlilik endişelerini gerekçe göstererek yeni kullanıcılar kaydetmesini tamamen yasakladı . OpenAI CEO’su Sam Altman tarafından kurulan Worldcoin, gözlerinin taranmasını kabul edenlere ücretsiz WLD jetonları sunuyor.

Kripto para birimi son 24 saatte %1,7’den fazla düşerken, haftalık ve aylık kazançları sırasıyla %3,6 ve %36,1 ile pozitif kaldı. Bununla birlikte, daha fazla düzenleyicinin bu projeyi incelediği göz önüne alındığında, tokenini satın almayı haklı çıkarmak için onu çevreleyen çok fazla belirsizlik var.

Lansmanından bu yana WLD fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap
Lansmanından bu yana WLD fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Terra Classic (LUNC)

Terra Classic topluluğu son zamanlarda ağı geliştirmek için uğraşıyor olsa da, LUNC’yi hala oldukça riskli bir yatırım olarak görüyoruz. Aşağıdaki tablodan görülebileceği gibi, LUNC çok dalgalı bir şekilde ticaret yapmaya devam ediyor ve önemli risklerle başa çıkmaya hazır olmadıkça tacirlerin izleme listesinde yer almamalı.

Kripto para birimi, geçen hafta ve ayda sırasıyla %4,8 ve %9,8 düşmesine ek olarak günde %1,1 düştü. Kripto, yayınlandığı sırada 0,00007831 dolardan el değiştiriyordu.

LUNC 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
LUNC 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Dijital varlık piyasası dalgalı olmaya devam ettiğinden, herhangi bir kripto para birimi yatırımını düşünmeden önce sürekli uyanıklık ve bağımsız araştırma çok önemlidir. Bu nedenle, yatırımcıların değişimi benimsemesi ve bilinçli kararlar alabilmesi için bilgi sahibi olması çok önemlidir.

 

 

 

 

Gelecek Hafta İşlem Yapmaktan Kaçınmak İçin 5 Kripto Para Birimi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!