metrica
Gelecek Hafta İşlem Yapmaktan Kaçınmak İçin 3 Kripto Para Birimi - Coin Rapor

Gelecek Hafta İşlem Yapmaktan Kaçınmak İçin 3 Kripto Para Birimi

Gelecek Hafta İşlem Yapmaktan Kaçınmak İçin 3 Kripto Para Birimi

Gelecek hafta işlem yapmaktan kaçınmak için 3 kripto para birimi
Gelecek Hafta İşlem Yapmaktan Kaçınmak İçin 3 Kripto Para Birimi

Kripto para piyasası , farklı araçlara ve yatırımcı çekiciliğine sahip çeşitli şekil ve boyutlarda varlıklarla dolu olsa da , hepsi her zaman eşit derecede iyi bir yatırım fırsatı sunmaz. Aslında, bazıları en azından şimdilik ticaretten tamamen kaçınmak akıllıca olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Kripto para derecelendirmeleri, fiyat geçmişi ve belirli kripto varlıklarıyla ilgili son gelişmeler gibi göstergelere dayanan Finbold, 22 Mayıs’ta başlayan hafta boyunca kaçınılması iyi bir fikir olabilecek bu tür üç piyasa katılımcısı listesine ulaştı.

Kusama (KSM)

“Şimdilik kaçının” listelerinde düzenli bir görünüm olan Kusama ( KSM ), Nisan ayına kıyasla benimseme ve teknolojik gelişimini biraz iyileştirdi , ancak bu bölümde hala “çok zayıf” durumda ve Weiss’tan “E” notu aldı. 19 Mayıs itibari ile Kripto Derecelendirmeleri .

Polkadot ( DOT ) ekosisteminin üretim öncesi blockchain versiyonu , son yedi günde fiyatında %3,33 oranında değer kazanmasına rağmen , aşağı yönlü yoluna devam ederek aylık grafiğinde %26’ya yakın bir kayıpla kazanç elde etti. şu anda 25,38 $’dan işlem gördüğü için piyasa performansı açısından bir ‘D’ notu (“zayıf”).

Kusama 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Kusama 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Mina Protokolü (MINA)

Bu arada, Nisan ayında da Finbold’un ticaretten kaçınılması gereken kripto para birimleri listesinde yer alan Mina Protokolü ( MINA ), teknolojik gelişimi ve benimsenmesi açısından ‘E’ veya ‘çok zayıf’ notu aldı ve bu öncekinden biraz daha kötü. gözlenen dönem

2023 üç aylık şeffaflık raporundaki iyimserliğe rağmen , dünyanın ilk sıfır bilgili (ZK) blok zinciri olma amacıyla gizliliği koruyan bir ağ geçidi oluşturan platform, piyasa performansı için “D+” veya “zayıf” bir puan aldı. önceki aya göre yaklaşık %26 ve şu anda 0,57 dolardan işlem görüyor.

Mina Protocol 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Mina Protocol 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Filecoin (FIL)

Eşler arası bir dosya depolama ağı olan Filecoin ( FIL ) , benimsenmesi ve teknolojik gelişimi nedeniyle bir “E+” puanına (“çok zayıf”) sahip olup, ABD Menkul Kıymetler tarafından yakın zamanda “güvenlik” tanımlamasıyla konumunu daha da kötüleştirmektedir. ve Borsa Komisyonu ( SEC ).

Filecoin Vakfı , Filcoin’in menkul kıymet olarak sınıflandırılmasına kesinlikle karşı çıkmasına rağmen, FIL’in fiyatı düşmeye devam etti ve geçen ay %23,07’den fazla kayıp yaşadı, çünkü yazının yazıldığı sırada 4,45 $’dan el değiştiriyordu.

Filecoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Filecoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Çözüm

Yukarıdaki kripto varlıkları şu anda çok iyi performans göstermese de, bu sektörün genellikle bazı beklenmedik dönüşlerle bir gözlemciyi şaşırtabileceğini unutmamak önemlidir. Bu nedenle, bu dijital para birimleri bile bir tür olumlu gelişme veya duyuru ile sürpriz bir geri dönüş yapabilir.

 

By Erdal Kahraman

Merhaba, 2000 İstanbul doğumluyum. Üniversitenin İnsan Kaynaklar bölümü mezunuyum. İş hayatımın yanı sıra Coinrapor.com'da Yönetici Editörlük yapmaktayım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler