Gala Games (GALA) Aniden Yüzde 14 Arttı

GALA'nın İşlem Hacmi Son 24 Saatte %204 Arttı
GALA'nın İşlem Hacmi Son 24 Saatte %204 Arttı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gala Games (GALA) Aniden Yüzde 14 Arttı

Gala Games (GALA) Aniden Yüzde 14 Arttı
Gala Games (GALA) Aniden Yüzde 14 Arttı

Bir Web3 oyun platformu olan Gala Games’in yerel belirteci olan GALA , bugün erken işlemlerde beklenmedik bir şekilde %14 arttı. GALA, son 24 saatte %9,52 artarak bu yazının yazıldığı sırada 0,025 dolara yükseldi. Token ayrıca son yedi günde %4,04 kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

GALA’nın işlem hacmi son 24 saatte %204 arttı ve tacirler kâr elde etmek için son piyasa oynaklığından yararlandıkça 200 milyon doların üzerinde takas yaptı.

Son fiyat artışı, GALA belirtecinin GalaChain üzerindeki büyük potansiyel faydasına ilişkin bir duyuru ile aynı zamana denk geliyor.

Gala Games’in blockchain başkanı Jason Brink , GALA’nın GalaChain’deki her şey için gas token olacağını doğruladı.

“Onay -GALA, GalaChain’deki her şey için gaz belirteci olacaktır… bir oyundan, bir sosyal medya ağından veya Gala Müzik veya Gala filmleri gibi başka bir ekosistemden bahsetmemiz farketmez GALA, GalaChain için gaz belirtecidir, “Brink belirtti.

“Hayırsever” adlı bir Twitter kullanıcısı, Gala Games’in kaydettiği ilerleme hakkında güncellemeler paylaştı ve GalaChain’deki tüm projelerin GALA tokenini gas olarak kullanacağını belirtti.

Brink, bu tweet’e bir onayla yanıt verdi. Ek olarak, “hayırsever”, Gala Games’in GalaChain’de yeni oyunları piyasaya sürdüğünü ve bunların birçoğunun Ağustos ayında, Champions Arena, PokerGo ve Get Plucked gibi geleceğini belirtti.

Benzer bir şekilde Gala Games , önde gelen bir Web3 oyun dağıtım platformu olan Elixir Games ile ortaklığını duyurdu. Yakında, Elixir oyuncuları bu işbirliği sayesinde oyun platformları üzerinden çeşitli Gala Games oyunlarına erişebilecekler. Ayrıca bu işbirliğinin bir parçası olarak Elixir, Elixir ortak programı ziyaretçileri için özel ödüller içeren haftalık oyun geceleri düzenleyecek.

Mayıs ayında, kullanıcılar için 1.1 jetonluk bir düşüşle airdrop olarak sunulan Gala v2’nin lansmanı ile Gala Games ekosistemi için yeni bir çağın habercisi oldu.

Gala Games (GALA) Aniden Yüzde 14 Arttı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!