Ethereum 3 Kurumsal Dev Tarafından Satılacak Mı?

Ethereum 3 Kurumsal Dev Tarafından Satılacak Mı?
Ethereum 3 Kurumsal Dev Tarafından Satılacak Mı?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum’un 3 Kurumsal Dev Tarafından Satılacak Mı?

Ethereum'un 3 kurumsal dev tarafından satılacağı söylentileri ilgi görüyor
Ethereum’un 3 Kurumsal Dev Tarafından Satılacak Mı?

Ethereum (ETH) 6 Aralık’ta token başına 2.310 dolar ile yılın başından bu yana en yüksek seviyesine ulaştı. Bu artışın ortasında büyük şirketler kripto borsalarına 19.822 ETH (45,2 milyon dolar) yatırdı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Özellikle Galaxy Digital, Celsius ve FTX, yığınlarının ilgili bölümlerini satma niyetlerini belirttiler. SpotOnChain bu verileri bu büyük kurumsal yatırımcıların bilinen kripto cüzdan adreslerinden topladı.
Ek olarak Celsius ve FTX, 2023 yılında Ethereum ve diğer tokenleri satmaya devam etti. Her iki şirket de kripto para birimi ayı piyasasında iflas başvurusunda bulunarak tasfiyeye yol açtı.
Ancak Galaxy Digital hâlâ Mike Novogratz’ın yönetimi altında. Novogratz, Collapsed Terra’ya (LUNA) verdiği destek ve etkileyici LUNA vücut dövmesiyle tanındı.

Galaxy Digital, Binance’e ortalama 2.278 $ oranında 9.179 ETH yatırarak üç ayrı işlem gerçekleştirdi ve bunun sonucunda 20,9 milyon $’lık bir transfer gerçekleşti. Bu büyük transfere rağmen Galaxy Digital cüzdanında hâlâ yaklaşık 22,8 milyon dolar değerinde 10.038 ETH kaldı.

Galaxy Digital zincir üstü portföy. Kaynak: SpotOnChain
Galaxy Digital zincir üstü portföy. Kaynak: SpotOnChain

Celsius Network’ün faaliyetleri de dikkat çekti. Her biri 2.273 dolar karşılığında 7.500 ETH’yi 0xc45 etiketli bir ara Coinbase adresine, toplamda 17.05 milyon dolara aktardı.
14 Kasım’dan bu yana Celsius, 94,7 milyon dolar tutarında toplam 44.769 ETH taşıdı. Bunlardan 37.269’u halihazırda Coinbase, FalconX ve OKX gibi platformlara ulaştı ve ortalama transfer fiyatı 2.084 dolar veya 77.6 milyon dolar oldu.
Son olarak FTX, her biri 2.294 dolar karşılığında 3.143 ETH’yi Coinbase’e aktardı ve bu da 7.21 milyon dolarlık toplu çıkışa karşılık geldi. FTX ve bağlı kuruluşu Alameda Research, 24 Ekim 2023’ten bu yana borsaya 54,3 milyon dolar değerindeki 28.427 ETH dahil olmak üzere toplam 573 milyon dolarlık varlık aktardı. Büyük kurumsal yatırımcıların kripto borsalarına doğru bu hareketi, onların satışa hazır olduğu anlamına gelebilir. Esasen bu, Ethereum’un piyasa değeri üzerinde aşağı yönlü bir baskıya yol açabilir.

Ethereum 3 Kurumsal Dev Tarafından Satılacak Mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!