Eski Terra Ekosistemini Canlandırmak ve LUNC Fiyat Analizi

Eski Terra Ekosistemini Canlandırmak ve LUNC Fiyat Analizi
Eski Terra Ekosistemini Canlandırmak ve LUNC Fiyat Analizi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski Terra Ekosistemini Canlandırmak İçin ‘Altı Samurai’ Geliştiricisi; LUNC Fiyat Analizi

Eski Terra ekosistemini canlandırmak için 'Altı Samurai' geliştiricisi; LUNC fiyat analizi
Eski Terra Ekosistemini Canlandırmak İçin ‘Altı Samurai’ Geliştiricisi; LUNC Fiyat Analizi

2022’de Terraform Labs ekosisteminin yıkıcı çöküşünün ardından, projenin yerel kripto para birimi Terra Classic ( LUNC ) dramatik bir fiyat düşüşü yaşadı.

Bu kripto varlığı, ticaret için hala erişilebilir olmasına rağmen , şu anda Terra’nın eski ihtişamının kasvetli bir hatırlatıcısı olarak duruyor. Kripto dünyası sonrasında gezinirken Terra Classic eski zirvelerini geri almak için mücadele ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Ancak, bu ekosistemde hala çok fazla potansiyel olduğuna inananlar var. Bilhassa, “Altı Samuray” olarak bilinen anonim bir blockchain geliştiricileri grubu, 24 Haziran’da Terra’yı canlandırmak ve “bu zincirin hak ettiği yere gitmesine yardımcı olmak” için bir teklif yayınladı .

“LUNC’nin sınırsız artı potansiyeli var ve ekosistemin gerçek bir canlanmasını sağlamak için blok zincirine ve tüm yatırımcılarına değer katmak için becerilerimizi kullanarak bunu gerçekleştirmeye yardımcı olmak istiyoruz. Bunu başarmak için sıkı çalışmayı yapmaya hazırız.”

– Altı Samuray yönetişim teklifinde yazdı.

Terra Classic Fiyat Analizi

Basın zamanında LUNC, son 24 saat içinde %0,34 artışla 0,00009143 $’dan işlem görüyordu. Geçen hafta, kripto para birimi %2,4’ün üzerinde yükseldi.

LUNC 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
LUNC 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Aylık bazda Terra Classic %5,6’dan fazla yükseldi. Yılbaşından bugüne, token %33’ün üzerinde düşüşle derin kırmızı çizgide kalmaya devam ediyor.

Six Samurai’nin teklifinden bu yana LUNC, fiyatı Nisan 2022’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119 $’dan çok uzakta kalarak %0,6 arttı.

Altı Samuray Ne Öneriyor?

Artık yatırımcılar, Terra Classic blok zincirini çevreleyen son gelişmeleri yakından izliyor. Bu unutulmuş kripto varlığını yeniden canlandırma potansiyelini hevesle değerlendirdikleri için, Altı Samuray’ın önerisi dikkatlerini çekti .

Six Samurai, 3 aylık harcaması 116.000$ olan 3. Çeyrek harcama teklifinde, “yalın, deneyimli ve çevik” geliştirici ekibinin, teklif onaylanırsa tüm çeyreği görevlerini yerine getirerek geçireceğini söyledi.

Grup, Terra zincirini canlandırmak ve ona yeni bir soluk getirmek için token yakma, TerraClassicUSD ( USTC ) test ağının oluşturulması ve diğer şeylerin yanı sıra FeeShare ve Alliance modüllerinin kurulması dahil olmak üzere birkaç farklı fikir önerdi.

Token yakma konseptiyle ilgili olarak Six Samurai, “Binance müşterilerinin ücretlerinden bugüne kadar silinen tüm LUNC’lerin yakılmasını” önerdi. Bu fikir, yorum bölümünde birkaç kişi tarafından desteklendi.

 

Eski Terra Ekosistemini Canlandırmak ve LUNC Fiyat Analizi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!