Dymension (DYM) Neden Düşüyor? Destek Seviyeleri Nereler?

Dymension (DYM) Neden Düşüyor? Destek Seviyeleri Nereler?
Dymension (DYM) Neden Düşüyor? Destek Seviyeleri Nereler?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dymension (DYM) Neden Düşüyor? Destek Seviyeleri Nereler?

Dymension (DYM), Avail airdrop duyurusundan bu yana yaklaşık %15 düştü.

Cosmos Hub’ın en yeni projelerinden biri olan Dymension (DYM), airdrop heyecanına yenik düştü. Modüler blockchain şirketi Avail, DYM staking’in airdrop dağıtımı için bir standart olmadığını duyurdu.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Bu duyuru sosyal medyada hızla yayıldı ve DYM fiyatlarını olumsuz etkiledi. Airdrop beklentisiyle DYM’ye odaklanan yatırımcılar panik satışına girişti. DYM’yi düşük fiyat aralığından satın alan yatırımcılar kar elde etmek için satış yaptı.

Avail’in açıklanmasından bu yana yüzde 15 oranında değer kaybeden DYM toparlanabilecek mi?

Dymension (DYM) Düşüş Eğiliminden Kurtulabilecek mi?

Kripto para piyasasına girmeye hazırlanan modüler blockchain Avail, yaptığı duyuruyla Dymension’da (DYM) düşüşe neden oldu. Avail ekibi DYM staking’in staking standartlarının bir parçası olmadığını bildirdi

Kripto para yatırımcıları Avail’in duyurusunu sosyal medya platformlarında paylaşarak yoğun bir gündem yarattı. Sosyal medyada yapılan paylaşımlar DYM stakerlarının artık airdrop alamayacakları izlenimini yarattı. Düşüş trendine giren DYM, 21 Şubat akşamından bu yana %15’lik bir düşüş kaydetti.

 

Avail gibi büyük bir projenin airdrop yapmayacak olması, DYM’ye olan stake ilgisini de azalttı. Kâr satışların artmasıyla düşüşünü sürdüren DYM, 5,90 dolara geriledi. DYM gün içerisinde 6 doların üzerine çıkmayı başarsa da yine de karamsar atmosferden kurtulamadı.

DYM grafik analizi

DYM 6,1$ destek seviyesini korumayı başardı. Uzun vadede bu bölgede kalmaya çalışan DYM, toparlanma belirtileri göstermesi halinde kısa vadede 6,50 dolara kadar yükselebilir. Popüler kripto para birimi 6,50 dolara ulaşırsa direnci 6.975 dolarda test edebilir. Bu direnç noktasını aşmak kolay görünmüyor. DYM, 6.975 doların üzerine çıkarsa 7,30 dolardaki dirence ulaşabilir. DYM’nin bir sonraki direnç noktaları 7,7 dolar ve 8,3 dolar olacak.

Öte yandan DYM düşüş trendini sürdürürse 6,1$ destek seviyesini kaybedebilir. 6,10 dolarlık destek seviyesi kaybedilirse fiyat kısa vadede 5,600 dolara düşebilir. DYM için ana destek noktası 5$ olacaktır.

Cosmos Hub’da bulunan Dymension, bir Avail sağlayıcısından çok daha fazlasıdır. Kâr satışına yol açan bu gündem geçtiğinde DYM tarafında bir toparlanma görülebilir. Cosmos ekosistemi her zaman Stakedrop çılgınlığının öncüsü olarak görülmüştür. Bu nedenle DYM gelecekte başka projeleri de (airdrop) sunabilir.

Dymension (DYM) Neden Düşüyor? Destek Seviyeleri Nereler?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!