Dün 732 Milyon Dolarlık Bitcoin ETF Girişi Oldu!

Bitcoin ETF’ler İçin Artık Sona Geliniyor!
Bitcoin ETF’ler İçin Artık Sona Geliniyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dün 732 Milyon Dolarlık Bitcoin ETF Girişi Oldu!

İlk olarak geçtiğimiz perşembe günü işlem görmeye başlayan Bitcoin ETF’leri, ABD’li yatırımcıların yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Son rakamlara göre BlackRock’a 1.084 milyar dolar, Fidelity’nin Bitcoin ETF’sine ise 884 milyon dolar yatırım yapıldı. Her iki şirket de dört iş günü içerisinde bu rakama ulaştı ancak dün çok büyük bir yatırım yapıldığı görülüyor.

Verilere göre BlackRock dün 373 milyon dolar, Fidelity ise 359 milyon dolarlık giriş elde etti. Bu rakamlar Bitwise için yaklaşık 68 milyon dolar, Invesco için 57 milyon dolar ve ARK için 50 milyon dolar civarında.

Son günlerde çıkış gören Grayscale fonu hariç tutulursa, 10 BTC fonuna 17 Ocak’taki işlem kapanışı itibarıyla 932 milyon dolarlık giriş gerçekleşti. Grayscale’in üç iş günü içinde açıkladığı rakam 1,1 milyar dolardı.

Şu ana kadar dün ne kadar serbest bırakıldığına dair resmi bir rakam açıklanmadı. Hatırlayacağınız üzere Grayscale Cuma günü 4.000 BTC, Salı günü 9.000 BTC ve dün 18.000 Bitcoin’i Coinbase Prime’a göndermişti.

 

Dün 732 Milyon Dolarlık Bitcoin ETF Girişi Oldu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!