Donald Trump’ın NFT Koleksiyonu %20 Değer Kaybetti

Donald Trump'ın NFT Koleksiyonu %20 Değer Kaybetti
Donald Trump'ın NFT Koleksiyonu %20 Değer Kaybetti
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Donald Trump’ın NFT Koleksiyonu İddianamenin Ardından %20 Değer Kaybetti

Donald Trump'ın NFT koleksiyonu iddianamenin ardından %20 değer kaybetti
Donald Trump’ın NFT Koleksiyonu İddianamenin Ardından %20 Değer Kaybetti

Eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın geçen hafta Manhattan büyük jürisi tarafından yaklaşık iki düzine suçlamayla resmen suçlandığına dair haberler çıktıktan sonra , Trump Dijital Ticaret Kartları olarak bilinen misli olmayan token koleksiyonunun fiyatı yükseldi. fiyatı sürekli düşüyor.

Tesadüf eseri, Trump, Amerikan tarihinde mevcut veya eski bir başkanın suç işlemekle suçlandığı ilk olayda iş dolandırıcılığıyla ilgili birden fazla suçlamayla suçlandı ve onun görüntüsünün yer aldığı NFT hattı bir düşüşle yanıt vermiş gibi görünüyor. 4 Nisan’da Finbold tarafından alınan verilere göre değer olarak .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Spesifik olarak, 31 Mart’ta eski Başkan’ın NFT koleksiyonunun taban fiyatı 0,599 Ethereum ( ETH ) olarak gerçekleşti. İddianamenin kamuoyu tarafından bilinmesiyle birlikte, fiyat düşmeye başladı ve basın zamanında 0,47 ETH’ye ulaştı (3 Nisan’da kısa bir süre için 0,42 ETH’ye düştükten sonra), bu da gözlemlenen dönemde %21,54 düştüğü anlamına geliyor.

Trump Dijital Ticaret Kartlarının taban fiyatı. Kaynak: Açık Deniz
Trump Dijital Ticaret Kartlarının taban fiyatı. Kaynak: Açık Deniz

Aynı zamanda, Trump Dijital Ticaret Kartları şu anda toplam 13.951 kişiye ait olup, bu da %31 benzersiz sahip oranına eşittir ; % benzersiz sahip oranı.

Trump Dijital Ticaret Kartlarının Kökenleri

Bir hatırlatma olarak, koleksiyon Aralık 2022’de toplam 45.000 NFT ile çıkış yaptı ve erken giriş döneminde koleksiyondaki her bir NFT oyun kartının fiyatı 99 dolardı. Kartlar, eski ABD başkanını çeşitli kahraman figürler olarak tasvir ediyor, ancak onları yaratan şirket, kartlara hiçbir şekilde “sahip olmadığını, yönetmediğini veya kontrol etmediğini” açıkça belirtti.

İlginç bir şekilde, Trump her zaman kripto para birimlerinin hayranı değildi ve Temmuz 2019’da kripto para birimlerinin değer açısından “oldukça değişken” ve “hiçbir şeye dayanmadığını” ve aynı zamanda “uyuşturucu ticareti ve diğer yasa dışı faaliyetler de dahil olmak üzere yasa dışı davranışları” kolaylaştırdığını düşündüğünü belirtti . 2021’de Bitcoin’den ( BTC ) bir “dolandırıcılık” olarak söz ediyor. Ancak, NFT koleksiyonunun satışından elde edilen tüm gelir artık doğrudan kendisine gidecek

 

Donald Trump’ın NFT Koleksiyonu %20 Değer Kaybetti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!