Dogwifhat, Balinaların Dikkatini Bu Memecoin Çekiyor!

Dogwifhat, Balinaların Dikkatini Bu Memecoin Çekiyor!
Dogwifhat, Balinaların Dikkatini Bu Memecoin Çekiyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogwifhat Balinaların Dikkatini Bu Memecoin Çekiyor!

Kripto para yatırımcılarının önemli bir kısmı spekülatif fiyat hareketlerinden kar elde etmeye çalışıyor. DOGE, SHIB ve diğerlerine yayılan bu heyecan, yıllar sonra piyasa değerleri nispeten düşük olan meme coinlerle devam ediyor. Sorun şu ki bunlar DOGE ve SHIB kadar gündemde değil. Örneğin BONK ve PEPE hızla ilgilerini kaybettiler.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Dogwifhat (WIF) Nedir?

Solana merkezli meme coin, Avalanche ekibini geçen yılın sonlarında Meme Coin Fonu’nu duyurmaya motive etti. Ancak Solana ağına olan ilgi devam ediyor. BONK ve piyasa değeri düşük birçok altcoinin ardından WIF coin de gündemde.

Giderek daha popüler hale gelen Solana Meme Coin Dogwifat (WIF) önemli bir fiyat artışı gördü ve heyecan, borsaların onu listelemek için sıraya girmesine neden oldu. Bu, PEPE Coin’in dikkat çektiği ve geçen yılın en düşük işlem hacimli gününde büyük borsalarda listelenmişti.

Solana (SOL) 2023 yılının son çeyreğinde yükselişe geçtikten sonra ekosistemindeki birçok memecoin yatırımcıların dikkatini çekti. Bir noktada bu aslında bir kumar haline geldi; piyasaya sürüldüğü gün DeFi aracılığıyla satın alınan tokenlar ya gün içinde sıfıra düşürüldü ya da daha sonra gelen tokenlar tarafından atıldı ve bu da büyük kayıplara yol açtı.

WIF Coin Alınır Mı?

Binance ve KuCoin’de WIF listelemesinin duyurulmasıyla birlikte 0,5317 $ gibi yeni bir zirveye ulaştı. Ancak fiyatlar çift haneli aralıkta dalgalanmaya devam ediyor. Aralık ayından bu yana WIF, dikkatini yüksek riskli balinalara odakladı. BONK Coin’in kısa sürede elde ettiği büyük büyüme ve SOL Coin’in hızlı fiyat artışı onları iştahlandırmıştı.

Bu ayın başlarında “binance-insider” etiketli bir Solana cüzdanı 8,65 milyon dolar değerinde WIF coin aldı. Bundan sonra sosyal medyada spekülasyon yayılmaya devam etti ve aşırı talep nedeniyle fiyat önemli ölçüde arttı.

Yatırımcıların şu anda fiyatların çok tehlikeli bölgede olduğunun farkında olması gerekiyor. Balinaların ilk baştaki güçlü ilgisi, hızlı kârlı satışların ne zaman başlayacağını tahmin etmeyi zorlaştırıyor.

Fiyat şu anda kanalın üst trend direnç çizgisini test ediyor ve buradan bir geri dönüş 0,335 dolara düşüşle sonuçlanabilir. Son olarak yatırımcıların meme coinlerin hiçbir amaca hizmet etmediğini ve yalnızca talebe göre değeri artan spekülatif varlıklar olduğunu bilmeleri gerekiyor. Artan volatilite ve hatta fiyat düşüşü riski göz ardı edilmemelidir.

Dogwifhat, Balinaların Dikkatini Bu Memecoin Çekiyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!