Dogecoin 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Dogecoin 1 Dolara Ulaşabilir mi?
Dogecoin 1 Dolara Ulaşabilir mi?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Dogecoin 1 dolara ulaşabilir mi?
Dogecoin 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Dogecoin ( DOGE ), piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasında günün en iyi performansını sergileyen kripto para birimi olarak liderliğini sürdürüyor . Bu arada, her DOGE şu anda 0,07368 $ olarak fiyatlandırılıyor ve bu yazının yazıldığı sırada 10,43 milyar doları aşan toplam piyasa değerine katkıda bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Kripto para birimi spektrumundaki en büyük harfli meme koinine yönelik güçlü bir ivme ile kripto tüccarları ve yatırımcılar, Dogecoin’in coin başına 1 dolarlık psikolojik sınıra ulaşıp ulaşamayacağı konusunda tartışmalı görüşlere karşı çıkıyor.

Böyle bir fiyat hedefi mevcut değerlerden %1.257 oranında artış anlamına gelecektir. Dahası, Dogecoin’in mevcut dolaşımdaki arzı dikkate alındığında bu, 141,57 milyar dolarlık bir piyasa değeri anlamına geliyor.

İlginç bir şekilde bu, DOGE’yi 218,61 milyar dolarlık Ethereum ( ETH ) ve 668,84 milyar dolarlık piyasa değeriyle Bitcoin’in ( BTC ) ardından üçüncü en büyük kripto para birimi haline getirecek .

Piyasa değerine göre en iyi 10 kripto para birimi.
Piyasa değerine göre en iyi 10 kripto para birimi. Kaynak: CoinMarketCap

Bununla birlikte, Dogecoin’in ilk 10 kripto para birimi arasında en yüksek arz enflasyonundan birine sahip olduğunu anlamak önemlidir; bu da DOGE’nin talebi (kapitalizasyon ile ölçülen) zaman içinde arttığında bile daha yüksek fiyatlara ulaşma yeteneğini doğrudan etkiler.

Özellikle Dogecoin, 8 Mayıs 2021’de 88,80 milyar dolarlık piyasa değeriyle tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,73 dolara ulaştı. DOGE’nin tüm zamanların en yüksek değerine ulaşması durumunda fiyatı %15’ten daha düşük olacak ve mevcut ve artan dolaşımdaki arzla 0,62 dolardan işlem görecek.

Dogecoin Fiyat Analizi

26 Ekim’deki performansına gelince, DOGE, yayınlandığı sırada 0,06632 $ gibi düşük bir seviyeden %10,58 artışla mevcut fiyatına yükseldi.

DOGE 1 günlük fiyat tablosu-
DOGE 1 günlük fiyat tablosu – Kaynak: Finbold

Coin başına 1 dolarlık bir fiyata ulaşmak imkansız olmasa da, DOGE’nin arz artışını aşmak için benzeri görülmemiş bir talep elde etmesi gerekecek. Bu, önde gelen ‘köpek’ madeni paranın dostane makroekonomisi ve yüksek benimsenme senaryoları altında tetiklenebilir.

Dogecoin 1 Dolara Ulaşabilir mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!