DOGE ve SHIB İçin Grafik Analizi: Önemli Seviyeler Nereler?

Dev Kripto Balinaları, Bu Şaka Altcoin’in de Satış Yapıyor!
Dev Kripto Balinaları, Bu Şaka Altcoin’in de Satış Yapıyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DOGE ve SHIB İçin Grafik Analizi: Önemli Seviyeler Nereler?

Kripto para piyasasındaki yükseliş ivmesi, başta Bitcoin olmak üzere birçok altcoin projesini ön plana çıkardı. Özellikle Memecoin projesinin yoğun günleri birçok yatırımcının ilgisini çekmeye devam ediyor. Peki yatırımcıların bu süreci yakından takip ettiği Dogecoin ve Shiba Inu alanında neler oluyor, detaylı grafik analizleri ile kilit seviyeleri inceleyelim.

Dogecoin Grafik Analizi

Dogecoin 4 Mart’ta 0,16 dolarlık direncin üzerine çıktı ancak 5 Mart’taki kırılmayı sürdüremedi, bu da daha yüksek seviyelerde kar elde edildiğini gösteriyor. Boğalar bir kez daha fiyatı 0,16 doların üzerinde tutmakta zorlanıyor, bu da yükselişler sırasında satışların devam ettiğini gösteriyor. Fiyatın mevcut seviyelerden aşağı inmesi veya dirençten aşağı dönmesi DOGE/USDT çifti, alıcıların gireceği 20 günlük EMA olan 0,12 dolara düşebilir.

Öte yandan, eğer alıcılar fiyatı 0,16 doların üzerinde tutarsa ​​parite kademeli olarak yerel en yüksek seviye olan 0,20 doları test edebilir. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma ve kapanış, yükseliş trendinin bir sonraki aşamasının 0,30 dolardan başladığını gösterebilir..

Shiba Inu Grafik Analizi

Shiba Inu son günlerde güçlü bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Boğalar, fiyatı 5 Mart’ta 0,000045 dolara kadar itti ancak mum çubuğunun uzun fitilinden de anlaşılacağı üzere daha yüksek seviyelere ulaşamadı. Bu gelişme bir satış dalgasını tetikledi ve fiyat 0,000025 dolara düştü. Boğalar için küçük bir olumlu nokta, düşük seviyelerdeki agresif alımlardır. Bu eğilim, düşüşlerde sağlam bir talep olduğunu gösteriyor.

Geniş aralıklı bir günün ardından SHIB/USDT muhtemelen birkaç gün daha aralıkta kalacak. Aralık sınırı aşağı yönde 0,000025 $ ve yukarı yönde 0,000045 $ olabilir. RSI seviyesindeki aşırı alım seviyeleri aynı zamanda yakın gelecekte olası bir düzeltme veya konsolidasyon konusunda da uyarıda bulunuyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

 

DOGE ve SHIB İçin Grafik Analizi: Önemli Seviyeler Nereler?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!