DOGE İçin Uzman, Büyük Fiyat Kırılması Öngörüyor!

DOGE İçin Uzman, Büyük Fiyat Kırılması Öngörüyor!
DOGE İçin Uzman, Büyük Fiyat Kırılması Öngörüyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DOGE İçin Uzman, Büyük Fiyat Kırılması Öngörüyor!

DOGE aya mı? Uzman, büyük fiyat kırılması öngörüyor
DOGE İçin Uzman, Büyük Fiyat Kırılması Öngörüyor!

Kripto para birimlerinin hızlı tempolu dünyasında , yatırımcılar sürekli olarak önemli kazançlar sağlayabilecek potansiyel çıkışlar arıyor.

Son zamanlarda, ünlü kripto ticareti uzmanı Ali Martinez Twitter’da Dogecoin’in ( DOGE ) mevcut durumu hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Martinez, popüler mem tabanlı kripto para birimi Dogecoin’in bir patlamanın eşiğinde olduğuna ve yatırımcılar için ilgi çekici bir fırsat sunduğuna inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Kilit direnç seviyelerini ve adres birikimine ilişkin tarihsel verileri analiz eden Martinez, DOGE’nin 0,75 $’lık tedarik duvarını aşması durumunda %10’luk potansiyel bir fiyat artışı öngörüyor.

Kripto tweet’ine göre, 0,75 dolarlık tedarik duvarını aşmak, Dogecoin’in fiyatında kayda değer bir yükselişi tetikleyerek 0,85 dolara çıkarabilir. Bu fiyat seviyesi, daha önce 12.34 milyar DOGE satın almış yaklaşık 176.000 adresin varlığından dolayı önem taşımaktadır.

Önemli sayıda yatırımcının bu birikimi, psikolojik ve stratejik bir destek düzeyine işaret ederek potansiyel fiyat hareketleri için önemli bir eşik oluşturuyor.

DOGE Birikimi

Kripto para biriminde adres birikimi, yatırımcı duyarlılığı ve potansiyel fiyat tepkileri hakkında değerli bilgiler sağlayabilir. Birçok adresin 0,85 $ seviyesinde 12,34 milyar DOGE’den fazla satın almış olması, kripto paranın geleceğine dair bir güven düzeyi olduğunu gösteriyor.

Yatırımcılar gelecekteki kararlarını genellikle geçmiş modellere ve pozisyonlara dayandırdığından, adres birikimi güçlü bir psikolojik destek seviyesi oluşturabilir.

DOGE, son 24 saatte %0,22 artışla 0,071426 $’dan el değiştiriyor. Kısa vadede, meme coin 0,06601 $ destek Seviyesine ve 0,07516 $ direnç seviyesine sahip ve piyasa değerine göre ilk 10 dijital varlık arasında yer almaya devam ediyor.

DOGE 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
DOGE 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

15 Temmuz itibarıyla %85 tarihsel doğrulukla CoinMarketCap’teki kripto topluluğundan alınan 286 oy temelinde , DOGE’nin kripto para biriminin mevcut fiyatından önümüzdeki iki hafta için yaklaşık %12’lik bir fiyat artışı bekleyerek ortalama 0,0822 $’ lık bir fiyattan işlem gördüğü tahmin ediliyor. fiyat.

Popüler mem tabanlı kripto para birimi, geçtiğimiz yıl içinde dikkate değer bir büyümeye tanık oldu. %10’luk kayda değer bir fiyat artışıyla DOGE, diğer birçok üst düzey kripto varlığını geride bıraktı.

Ek olarak, son 30 gün önemli sayıda pozitif fiyat hareketi gördü ve 30 günün 17’si Dogecoin’in direncini ve piyasa çekiciliğini sergileyen kazançlarla işaretlendi.

Dogecoin, emsallerinin önemli bir kısmından daha iyi performans gösterme yeteneğini göstermiştir. Geçtiğimiz yıl boyunca DOGE, ilk 100 kripto varlığının %69’unu gölgede bırakmayı başardı.

DOGE İçin Uzman, Büyük Fiyat Kırılması Öngörüyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!