CoinGate Binance Pay’i Destekliyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CoinGate Artık Ödeme İşleme Hizmetinde Binance Pay’i Destekliyor

CoinGate Artık Ödeme İşleme Hizmetinde Binance Pay'i Destekliyor
CoinGate Artık Ödeme İşleme Hizmetinde Binance Pay’i Destekliyor

Ünlü kripto para birimi ödeme işlemcisi CoinGate , şirketlerin Binance Pay platformunun kullanıcılarından ödeme kabul etmesine izin verdiğini duyurdu .

Nitekim 7 Mart’ta Finbold ile paylaşılan bilgilere göre, ödeme yapmak için Binance Pay uygulamasını kullanan müşteriler, iki platform arasındaki yeni iş birliği sayesinde artık bu tür ödemeleri CoinGate aracılığıyla tüccarlara gönderebilecekler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Binance Pay’in CoinGate ile entegrasyonu, belirli sektör ve coğrafya gereksinimlerini karşılayan dünya çapındaki şirketler için basit ve kullanışlı bir ödeme işleme seçeneğidir. CoinGate destekli mağazaların müşterileri, Binance Pay özelliği etkinleştirildiğinde daha fazla ödeme seçeneğine ve daha fazla rahatlığa sahip oluyor, çünkü Binance cüzdanlarından seçtikleri kripto para birimini doğrudan kullanabiliyorlar .

Konuyla ilgili olarak CoinGate’in CEO’su Justas Paulius , bu ortaklığın kripto kabulünü hızlandırmaya yardımcı olacağından emin:

“Misyonumuz her zaman aynı oldu – elimizden gelen her şekilde kripto kabulü için baskı yapın. Bununla birlikte, Binance Pay ile güçlerimizi birleştirmek, bu hedefe katkıda bulunmak için şu anda atabileceğimiz en önemli adımlardan biri.”

Binance Pay İlk 3 ay Ücretsiz

CoinGate için Binance Pay entegrasyonu varsayılan olarak açıktır ve standart entegrasyon kanalları kullanılarak erişilebilir; API erişimi yakın gelecekte kullanıma sunulacaktır. İlk üç aydan sonra, siz hizmeti devre dışı bırakana kadar Binance Pay’i kullanarak ödeme yapmak için %0,3’lük bir ücret alınır.

CoinGate’in hizmetlerinin bu şekilde geliştirilmesiyle şirketler, yaygın olarak kullanılan kripto para birimi uygulamasını kullanarak ödemeleri kabul edebilir ve tüketicilerin kendileriyle işlem yapmak için kullanabilecekleri yöntemlerin sayısını artırır. Dijital varlıkların artan popülaritesi ile bu gelişme, şirketlerin kripto para birimi ödemelerini kabul etmesini standartlaştırmaya yönelik büyük bir adımı temsil ediyor.

Binance Pay entegrasyonunun eklenmesi, geleceğin parasal yeniliklerini benimsemeye istekli şirketler için yeni bir çağın başlamasında büyük bir adım. Özellikle CoinGate, Ocak ayında e-Ticaretteki kripto ödemelerinin 2022’de %60’ın üzerinde arttığını açıkladı.

CoinGate Binance Pay’i Destekliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!