Coinbase’de Dogecoin Nasıl Satın Alınır?

Coinbase'de Dogecoin Nasıl Satın Alınır?
Coinbase'de Dogecoin Nasıl Satın Alınır?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase’de Dogecoin Nasıl Satın Alınır?

Dogecoin [DOGE], piyasaya giren ilk mem kripto para birimiydi. Ancak, yıllar geçtikçe varlık kitleler arasında daha yaygın ve popüler hale geldi. Varlık şu anda 0,09087$ bölgesinde işlem gördüğünden , önde gelen kripto para borsası Coinbase’de DOGE’u nasıl satın alabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Coinbase’de Dogecoin satın almak birkaç adımla sınırlıdır . İlki, bir Coinbase hesabı oluşturmayı veya kurmayı içerir. Bu, mobil uygulamada veya web tarayıcı sayfasında yapılabilir. Coinbase, kullanıcıların bir hesap oluşturduklarında yanıt vermesi gereken istemleri kullanır. Bu sorular genellikle ad, doğum tarihi, e-posta adresi ve telefon numarası gibi çeşitli kişisel bilgiler ister. Bunu takiben tanımlama ve doğrulama süreçleri gerçekleşir.

Bundan sonra, kullanıcıların hesaplarına para yatırması gerekecek. Fiat finansmanı gerekiyorsa, bir Coinbase hesabı oluşturmak, [ABD doları gibi] itibari para harcamak veya göndermek için bir yol bağlamayı gerektirir. Bu sadece fiat ile sınırlı değil. Kullanıcılar Coinbase hesaplarına da kripto para yatırabilirler.

Coinbase'de Dogecoin Nasıl Satın Alınır?
Coinbase’de Dogecoin Nasıl Satın Alınır?

Coinbase’de Dogecoin yolculuğunuza nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır

Bir kullanıcı Coinbase hesabına para aktardıktan sonra Dogecoin satın almak oldukça kolaydır. Birincil profil sayfasında, sağ üst köşedeki menüden “Al/Sat” seçeneğini seçin. Ancak bu, Coinbase tarayıcı platformundadır.

Arama çubuğundaki listede Dogecoin’i arayın. “Satın Al”a tıklayarak listeden DOGE’u seçin . Bu kutunun altında bir ödeme seçeneği belirleyin . Ayrıca, bu satın alma işleminin bir defalık mı yoksa devam eden bir etkinlik mi olacağını belirttiğinizden emin olun.

DOGE satın alımıyla ilişkili miktara karar verdikten ve sayısal tuş takımına girdikten sonra, “Satın Almayı Önizle”ye tıklayın. Borsa, girilen itibari parayı otomatik olarak Dogecoin miktarına çevirecektir. Ardından sipariş bilgilerinin doğru olduğundan emin olduktan ve ücreti not ettikten sonra “Şimdi satın al” seçeneğini seçin.

Bu son işlemdir ve kullanıcı bunu takiben onay ekranına yönlendirilecektir.

Coinbase’de Dogecoin Nasıl Satın Alınır?

Coinbase’de Dogecoin Nasıl Satın Alınır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!