Coinbase Yeni Altcoin Listeleme Duyurusu!

SON DAKİKA: Coinbase, Bu Altcoin’i Listelemeye Hazırlanıyor!
SON DAKİKA: Coinbase, Bu Altcoin’i Listelemeye Hazırlanıyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün listeleme günü ve Omnicoin gündemde. Binance borsası yaklaşık bir saat önce listeledi. Bitcoin fiyatlarının rahatsız edici bir şekilde düşmesiyle yatırımcıların işlem hacmini artırması gerekiyor. Bu nedenle yeni listelemeler, bu tatsız zamanlarda ücret gelirleri azalan borsalar için cankurtaran halatı oluyor.

Coinbase Altcoin Listeleme

Yakın zamanda yapılan bir duyuruya göre Coinbase borsası, OMNI Coin’i Ethereum ağında listeleyecek. Listeleme, riskli varlıkları tanımlamak için kullanılan Deneysel etiketi altında yapılacaktır. Bu nedenle yatırımcıların volatilite riski yüksek olan bu varlığı göze alarak alıp satmaları gerekmektedir.

 

Amerika Birleşik Devletleri’nin hacim açısından en büyük kripto para borsası olan Coinbase, ayı piyasalarında bile kayda değer bir yavaşlama yaşamadan 2021’in sonlarında listelenmesini hızlandırdı. Coinbase borsası tarafından yayınlanan duyuruda şu şekilde yazıyor:

“Coinbase, Ethereum ağında (ERC-20 token) Omni Network (OMNI) için destek ekleyecektir. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde paranız kaybolabilir. Bu varlık için transferler, işlemin desteklendiği bölgelerde Coinbase & CoinbaseExch’te mevcuttur.

Likidite koşulları sağlandığı takdirde alım satım bugün ilerleyen saatlerde başlayacaktır. Bu varlığın yeterli arzı sağlandığında OMNI-USD işlem çiftlerimizde alım satım aşamalı olarak başlatılacaktır. Omni desteği, desteklenen bazı yargı bölgelerinde kısıtlanabilir.

Omni Network (OMNI) için Ethereum ağı (ERC-20 token) sözleşme adresi 0x36E66fbBce51e4cD5bd3C62B637Eb411b18949D4’tür.

Coinbase, Deneysel etiketi ile OMNI için destek ekleyecektir.”

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Twitter veya Telegram üzerinden takip edebilirsiniz!

Coinbase Yeni Altcoin Listeleme Duyurusu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!