Coinbase, Base Tabanlı Bu Altcoin’i Listeliyor!

Coinbase, Akash Network (AKT) Listelemeye Hazırlanıyor!
Coinbase, Akash Network (AKT) Listelemeye Hazırlanıyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase, Base Tabanlı Bu Altcoin’i Listeliyor!

Coinbase, piyasaya sürülen ilk Base token olan Seamless Protocol’ün yeni tokenını platformlarına eklemeye karar verdi. SEAM, Aave tabanlı DeFi borç verme platformu için bir yönetişim tokeni olarak kullanılmaktadır.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Coinbase, SEAM’i listesine ekliyor

Coinrapor.com‘daki takip bilgilerine göre, kripto para piyasası beklenmedik bir dönüş yaşadı. Öncü kripto para birimi Bitcoin, 42 bin doların altına sert bir düşüşle geriledi. Ancak, kripto dünyası alışıldığı gibi ilerlemeye devam ediyor. Coinbase, bugün merkezi olmayan ödünç verme protokolü Seamless Protocol’un yönetim tokeni SEAM’i listelediğini duyurdu. Bu listeleme, SEAM’i Coinbase’de listelenen ilk Base katman 2 tokenı konumuna getiriyor. Öncü kripto para borsası Coinbase, gelişmeye ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Coinbase, Base ağında (ERC-20 token) Seamless (SEAM) için destek ekleyecek. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde fonlarınız kaybolabilir. Bu varlık için transferler, ticaretin desteklendiği bölgelerde Coinbase ve CoinbaseExch’te mevcuttur.

Seamless Protocol, DeFi’ye erişimi genişletme ve düşük teminatlı borçlanmayı mümkün kılma hedefiyle ortaya çıktı, aynı zamanda kullanım kolaylığına odaklanıyor. SEAM, geniş bir kullanıcı yelpazesini kapsayarak, likidite sağlayıcılarından ödünç alanlara ve staker’lara kadar olan ekosistem katılımcılarını, geleneksel token dağıtımlarından farklı bir yaklaşım benimseyerek adil bir lansman airdrop’una dahil etti. On-chain ‘OG Puanları’ kullanılarak gerçekleştirilen dahil etme süreci, gelecekte kredi koşulları ve airdrop uygunluğunu özelleştirmeyi hedefliyor.

Seamless Protocol, hızlı bir büyüme kaydetti ve dikkatleri çekti

Seamless topluluğu için son derece kritik bir adım, Coinbase borsasında listelenmektir. Çünkü bu gelişme, SEAM’i takas etmek için oldukça likit bir piyasa sağlamaktadır, bu da yönetişim tokeni olan SEAM’in daha geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından erişilebilir olmasını sağlar. SEAM sahipleri, protokolün gelecekteki yönlendirmesine katkıda bulunmak için on-chain oylamalara katılabilirler. Bu şekilde, sahipler, hazine yönetimi, token emisyonları ve yeni borçlanma stratejileri gibi karar süreçlerine aktif bir şekilde katılım sağlarlar.

Coinbase, Base Tabanlı Bu Altcoin’i Listeliyor!
Coinbase, Base Tabanlı Bu Altcoin’i Listeliyor!

Seamless Protocol, hızlı bir büyüme elde etti ve bu süreçte Base’deki en iyi DeFi uygulamalarından biri haline geldi, bu başarıyı takiben Coinbase listesine dahil oldu. Geçtiğimiz ay, Seamless Protocol, Defillama verilerine göre kilitli toplam değerini (TVL) yaklaşık %150 oranında artırarak protokolün TVL’sini 7,5 milyon dolara ulaştı. Bu başarı, Aave, Uniswap, Coinbase, Maple Finance, CertiK ve Ampleforth gibi önde gelen DeFi projelerinden katılımcıların işbirliğiyle geliştirilen protokolün güçlü bir şekilde ilerlediğini gösteriyor.

Coinbase, Base Tabanlı Bu Altcoin’i Listeliyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!